Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Volt itt valakinek mellfelvarr...

Volt itt valakinek mellfelvarrása? És kötényhas korrekciója?

Figyelt kérdés

Alapból szép cicim volt, de szültem, sokat híztam-fogytam, és most nagyon ronda, megereszkedett, a bimbóudvar is ovális, ahogy megnyúlt a bőröm, egyszerűen borzalmas...

mennyibe kerül kb egy mellfelvarrás cakk-pakk? vagy ilyenkor is tesznek be implantot, hogy szép kerek legyen? A bimbóudvart is meg tudják szép kerekre csinálni?

kb olyan most mint a középsőnek (csak a cici a lényeg)

[link]


és ilyet szeretnék:

[link]


régen volt olyan, hogy ha a legnagyobb és legkisebb regisztrált súly közt X % különbség van, akkor jár valami támogatás, ez van még? Mennyi volt ez a %? 98kg volt a legmagasabb, most 80 vagyok és 63 a cél.

Ki tudom fizetni, de jó lenne azért, ha megtámogatnák...


A másik a hasam... mindig volt, de most nagyon csúnya kötényhasam lett a császár miatt :(

azzal mit lehet kezdeni, ha lehet egyáltalán?


2019. febr. 12. 10:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!