Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Jövö heten lesz Dr. Csuhanal...

Jövö heten lesz Dr. Csuhanal mellmütetem, es rettenetesen felek a mutet utani fajdalmaktol, leirna valaki a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
2019. febr. 19. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyire félsz akkor ne műttesd meg magad mert duplán fog fájni mivel rá vagy görcsölve!!!!!!!!!!!!

Teljesen kibírható a fájdalom, pedig nekem aztán tényleg fájt. És itt vagyok, túléltem.

2019. febr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy valaszoltal.Megosztanad velem a tapasztalataidat?Meddig ereztel erös fajdalmat?Es segitett a fajdalomcsillapito?
2019. febr. 19. 13:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első 7-8 nap rettenet volt. De inkább az első 2 hetet mondanám rossznak. Utána fokozatosan jobb lett.

Nekem a fájdalomcsillapító nem segített vagy csak minimálisan de beszedtem amit előírt az orvos mert gyulladáscsökkentő is volt benne.


Lehet te meg se fogod érezni hisz nem egyformán gyógyul és éli meg mindenki ezt a műtétet. De jobb felkészülni rá.

2019. febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az hogy rettenet volt az mit jelent?Leirnad konkretan?
2019. febr. 20. 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát inkább nem mozogtam csak ha muszáj volt. Segítséged mindenképpen legyen az első időkben.

Engem úgy kellett fürdetni mert egyedül nem ment volna.

2019. febr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!