Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 75/A-s "mellekből" lehet...

75/A-s "mellekből" lehet természetesnek kinéző C/B-t csinálni?

Figyelt kérdés
Vagy mindenképpen látszani fog hogy mű?
2019. márc. 2. 18:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
B-t esetleg, C-nél mindenképpen feltünö
2019. márc. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
44%
Mi a baj a 75/A-s mellekkel? :O
2019. márc. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
20%
2, mondjuk az, hogy gyakorlatilag nincsenek is? és hogy csak a pedofiloknak jön be az egész világon, az ő beteg dolgaikhoz meg jobb nem asszisztálni?
2019. márc. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
#3-as leírta. Senki se tartja vonzónak az ennyire kis melleket, max beérik ennyivel, de mindig a nagyobbakról fantáziálnak. A férfiak alapból B-s melleket látnak maguk előtt ha azt mondják hogy "csak álljon kézre" meg "szép a kicsi is". De egy rakás nő is kicsiként hivatkozik a B-s melleire, én meg itt vagyok a 10 éves kisfiú testemmel 😅
2019. márc. 2. 19:26
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem adnék, ha ekkora melleim lehetnének és "fiús" alkatom. Nem fogsz elhízni, nem fog lógni soha...Tudom, tudom, mindenki másra vágyik, arra ami pont nincs.

Elnézést kérdező az offért.

2019. márc. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
#5 semmi baj, tudom én is hogy a nagy mellnek is van rengeteg hátránya. Én ezért vágyok csak egy B-re, nagyon maximum C-re ha sikerül hízni valamit
2019. márc. 2. 19:49
 7/22 anonim ***** válasza:
69%
Nekem 70/A van es doglenek ertem es a melleimert a pasik, mindig is igy volt, a baratom is imadja (4 eve..). Tudni kell oket “hordani”, ennyi.
2019. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
67%
Miért csak a pedofiloknak tetszene? :O Én például nemrég láttam egy lányt, akivel régebben beszélgettem, csak elrontottam valamit. De még mindig azt gondolom, hogy ő az egyik legszebb lány, akit eddig láttam. Pedig nem nagyon van melle. Még lehet, hogy a tiédnél is kisebb. De mégis valamiért gyönyörű...
2019. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
De ne mondjátok már hogy a pasik nem a nagy melleket szeretik. Rá se néznének a kis mellűekre ha tehetnék, csak nem akarnak egyedül maradni. Nekem is mondják/mondták hogy semmi baj a melleimmel, meg gyönyörűek így is, de ki hiszi el amikor mindenhol folyamatosan azt tolják az ember arcába hogy B kosár alatt nem vagy nő?
2019. márc. 2. 22:30
 10/22 anonim ***** válasza:
40%
Kedves kerdezo nagyon nagy problemaid vannak ha a mellmereted ennyire meghatarozo az eletedben. Nem a tested miatt leszel no, hanem a viselkedesed, kisugarzasod altal. A ferfiakra meg miert hallgatsz? Amelyiknek szamit a mellmeret az nem kapcsolatra vagyik egy novel.
2019. márc. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!