Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Extrém kicsi mellekből lehet...

Extrém kicsi mellekből lehet bármi értelmeset kihozni?

Figyelt kérdés
4 centi a kulonbseg "mell" alatt es "mell" kozott...
2017. máj. 3. 10:18
 1/5 A kérdező kommentje:
(Plasztikara gondolok es lany vagyok, bar a meretekbol nem ez jon le)
2017. máj. 3. 10:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. máj. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
20
2017. máj. 3. 10:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Már csinálnak olyan mellnagyobbítást, hogy saját hasi zsírral töltik fel a melleket. Szerintem elég természetes megoldás, nincs idegen beültetett anyag, nagy vágás meg ilyesmi.

Ha esetleg nagyon sovány vagy, és felszedsz pár kilót, akkor is nőhetnek a melleid.

2017. máj. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen, erről szól a mellnagyobbítás.


A sajátzsír átültetés vékony lányok esetében nem igazán opció. Illetve nem szabad elfelejteni hogy ugyanazokat a tulajdonságokat megtartja mint az eredeti területen.

Értsd, pl:

Én úszógumira hízom azonnal. Ha erről a területről ültetnének át a melleimbe akkor ugyanugy reagálnának, vagyis híznának. Ezzel elvesztheti a szépen megkreált kerek foermáját.


Nekem szilikonom van, de csak kicsi, mivel nem zavart a mellem mérete csak a kritikán aluli formája, így most 255 cc van bent. Kellemes puha, és egyáltalán nem érzem, hogy idegen anyag van bent. Eszembe se szokott jutni.


Még egy férfit sem zavart, sőt épp ellenkező tapasztalataim vannak.

2017. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!