Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nem szeretem az oldalprofilom....

Nem szeretem az oldalprofilom. Ezt hogy lehetne orvosolni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Évek óta elégedetlen vagyok az arcommal.. És ez már nem a tipikus tinédzserkori hiszti.


Szemből nincs vele gondom, de oldalról teljesen más a történet, voltak akik azt mondták persze, hogy felfújom az egészet, meg csak különleges/egzotikus arcom van és szép vagyok de nekem akkor se tetszik...


Volt fogszabályzásom (nem húztak fogat) de azóta mintha még rosszabb lenne picit. Persze szépek a fogaim, de az ajkam beesett oldalról. Ezáltal gödröt alkotva az állam és az orrom között. Az állam csúcsosabbnak hat,nincs meg az a szép ív a profilomban, tehát "nem áll előre" az arcom. Tehát rondán fogalmazva az arcom középső/szájrésze enyhén nyomottnak tűnik:D


Ezzel megkereshetek másik fogszabályzót/szájsebész hogy korrigálja? Vagy inkább már plasztikai sebész? Ajánlhat is valaki jó dokit esetleg,ha volt hasonló gondja:D


Köszi ha tudsz segíteni!



#arc #profil #fogsor #oldalprofil
2019. jún. 1. 09:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!