Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szoptatás teljes befejezése...

Szoptatás teljes befejezése után mikor érdemes konzultációra menni, ha plasztikáztatni szeretne az ember?

Figyelt kérdés
Dr Gaspar Leventenel szeretnem majd megcsinaltatni a mellem, ha mar nem fogok szoptatni. Ezzel kapcsolatban szeretnek kerni mindenfele infot, ami jol johet. :) (Nyilvan nem masnap akarok rohanni megcsinaltatni, mielott valaki belekotne)

2019. jún. 27. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fél év minimum. Illetve ameddig teljesen el nem apad a tej. Ugyanis nagyon sokat változik a mell utána és ha rögtön szoptatás befejezése utan mész, akkor az nem biztos, hogy a végleges állapotot mutatja.
2019. jún. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Majd a harmadik gyerek után.
2019. jún. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves elso valaszolo! Koszonom, hogy irtal! Igazabol annyira kicsi melleim vannak, hogy ezeknek az alakja nagy valtozast nem tud produkalni. De mindenkepp ki szeretnem varni az ajanlott idot!


Kedves masodik valaszolo! Nyilvan nem szeretnenk tobb gyereket vallalni. Biztosan hihetetlenul hangzik, de leteznek olyan szulok, akiknek eleg a ketto! :)

2019. jún. 28. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekem is kicsik voltak nagyon, de szoptatás alatt szèp feszes. Egy évig “aszalódott” össze még szoptatás után😔

Én két évet vártam, mert elég sokàig volt még tejem.

Lassan fél évesek a cicik és imádom őket🤗 mi még tervezünk babát, majd 2-3 év múlva, de addig nem akartam úgy maradni. Nagyon rosszul éreztem magam a két kis üres zacskómmal.

2019. jún. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Orulok, ha elegedett vagy a vegeredmennyel!


En mar nem is emlekszem, hogy az elso gyerkoc utan mennyi ideig volt meg tej a mellemben... De ha jol remlik, csak par honap volt. Majd most kivancsi leszek, hogy hogyan alakul. :) Viszont mar nagyon varom, hogy megcsinaltassam es kicsit feltornazzam ezaltal az onbizalmam... Mert sportolok is es ha leadom ezt a maradek 2-3 kilot akkor vegleg eltunik a mellem, ugy mint regen... :-/

2019. jún. 28. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!