Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha barnás-zöld a szemem,...

Ha barnás-zöld a szemem, hogyan lehetne teljes zöld? Vagy csak plasztikai műtéttel lehetséges a szemszin megváltoztatása? 18/f

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy valahogy változhat az ember szemszíne az élete során, főleg ha kevert. Valakinek sikerült már ?

2019. júl. 11. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Szemszínváltás-féle plasztikai műtét nagyon kockázatos, meg is vakulhat tőle az ember.

Egy hírportálon ugrott elébem egyszer-kb 5 évvel ezelőtt-egy erről szóló szöveg(a linket nemtom, talán a Femina.hu-n volt, de korántsem biztos). De fogadd el, h ilyen a szemed; és az is lehet, h emellé kifejezett szexi és szép is vagy(látatlanba nemtok erről nyilatkozni).

A korral a szemszín nem változik, ez olyan nagy kamu, hogy még!!! Se drasztikusan, se enyhén, ha kevert, ha nem. Több ismerősöm van, akinek ilyen "kevert" szeme van("valódi" néven centrális heterokrómia), és elmúltak már 30-40-50-60 is, de nem lett más, mint sok-sok évvel azelőtt volt. Ugyanakkor ez nem betegség, és nem is változik, tehát ne higgyél azoknak, aki szerint a szemszín változik.

2019. júl. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

Előző, te olyan hülye vagy, ha tudnád, hogy forog a föld, állandóan kapaszkodnál :D

De igen, van, akinél változik a szemszín. Az enyém is sokat változott, kék volt, most inkább zöldes. De erre ne alapozz, ha más szemszínt akarsz, vegyél színes kontaktlencsét.

2019. júl. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Változhat, de ezt nem tudod befolyásolni. Nekem is olyan szemem van, mint a tiéd (19 éves lány vagyok), néztem egy 7-8 éves kori képemet, azon sokkal zöldebb volt, mint most:) most már sokkal inkább a barnába hajlik.

Szemszín megváltoztató műtétbe én biztos nem fognék a helyedben, nagyon drága, veszélyes, nem garantált a siker és itthon sztem nem is végeznek ilyet.

2019. júl. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy idősödsz (gondolok most itt ilyen 40-50-60+ra), úgy lesz majd egyre kevésbé pigmentált a szemed, ergo egyre zöldebb, de gondolom ez most sovány vigasz.


Nem tudod befolyásolni saját magad a szemszínedet, a műtétet pedig szerintem nem éri meg bevállalni.

2019. júl. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!