Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy emeljem ki az arcomon...

Hogy emeljem ki az arcomon ami szép? Ha teljesen kezdõ vagyok a sminkelésben?

Figyelt kérdés

Szòval még tervezek menni legyantaztatni a szemöldököm mert egyszer kiskormba belevàgtam és azóta az egyik vékonyabb mig a màsik vastagabb, sokan megjegyezték rà dolgokat....

Szempillaspiràlròl szò sem lehet, de szemöldök festéket meg venni kell még. Csak nem tudom hogykell kifejteni, meg valamit vàltoztatni akarok a külsõmön míg a nyàri szünetben csak nem tudom mi legyen mert ezt màr nagyon unom



2019. júl. 24. 01:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Kifesteni *
2019. júl. 24. 01:04
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A neten sok ilyen videó van, sokkal egyszerűbb ha onnan tanulsz.
2019. júl. 24. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

szemöldökfestékből a púderes, poros állagúak a legjobbak, nem kell zsíros sza........okat kenni a homlokodra, mert az nem mutat jól... Tehát szemöldökpor kell ide, de előszöris találd meg a saját árnyalatod, olyan, mint a lottó, eléggé nehéz lesz... Nem öt perc, garantáltan nem, az minimum 2 hónap lesz. Ha túl sötét, az is baj, ha túl világos, az is baj...

Mondom ezt én, akink olyan dús a szemöldöke h a világ minden kincséért se "szabadna" festeni, mert attól csak sza.......abb lenne.



És miért ne lehetne szó se a szempillaspirálról??? Anélkül egy nőnek gyakorlatilag nem is lehet szép a szeme... Az elegancia kötelező része...

Kiemel, de visszafogott is ugyanakkor, tehát munkába ideális, és nem is lehet olyan könnyen elba.........zni, mint pl a szemceruza használatánál, és nem is potyog mindenhova.

Mellesleg én csak szempillaspirált meg rózsás-barackos színű szájfényt használok, sőt ünnepekkor se teszek fel ennél több sminket sose. (Nem úgy, mint pl lázadó tinikoromba, mikor mindennap dívai sminkbe császkáltam, ha könyvtár, ha suli, ha kirándulás, mindenhova vörös v pink rúzs, papagájszemhéj, ujjnyi vastag tusvonal meg műszempilla volt felrakva nekem. Jó nagy hü........ye voltam XD XD XD).



23/nő

2019. júl. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Bocsesz, hogy nem a kerdesre válaszolok, de emellett nem tudok elmenni


,,És miért ne lehetne szó se a szempillaspirálról??? Anélkül egy nőnek gyakorlatilag nem is lehet szép a szeme... Az elegancia kötelező része..."


Gratulálok kedves második, az ilyen idióta felfogás miatt gondolkodik némelyik fiatal úgy ahogy. Lehet, hogy neked a szempillaspiral adja meg a szemed szépségét, és az eleganciát, de van akinek enélkül is megvan mindez.

2019. júl. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A szempillaspiràlom mindig ellenem tudom hogy rajtam van de ha viszket a szemem anélkül hogy le ne jönne nem tudom megvakarni ez az oka . És köszönöm a valaszokat
2019. júl. 24. 15:12
 6/9 A kérdező kommentje:
Elkenem* bocsi
2019. júl. 24. 15:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok!

Kérdező, én úgy szoktam "elhárítani" a viszketést, hogy oldalra a szemem sarkánál az arcbőrömet kissé meghúzom, így ettől elmúlik a viszketés. Nálam legalábbis így van. Nem szabad vakarni, és használj vízálló változatot, azt nem izzadod/könnyezed le.

2019. júl. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hétköznapi sminket akarsz tőlem hallani vagy bulisat? A hétköznapi esetében a szempillaspirál és szájfénykombót ajánlom,ha pedig bulisat akarsz,akkor a füstös sminket ajánlom.
2019. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél kiemelni? Mindennapos vagy alkalmi sminket szeretnél? Hány éves vagy?


Ha mindennapi sminket szeretnél, akkor szerintem a "nomakeup makeup look"-ra keress rá youtubeon.


https://www.youtube.com/watch?v=zwZtOX4a7OI

https://www.youtube.com/watch?v=-2OIaZaeolo


Ha fiatal vagy szerintem semmi szükség erőszakos, tartós sminkekre. Inkább csak gyengéd por állagúakat használj, amik nem tömítik el a pórusaidat, hagyják lélegezni a bőrt és nem nézel ki tőle úgy, mint egy műanyag baba. Smink nélkül is lehet szépnek, igényesnek lenni, viszont akkor nagyobb hangsúlyt kell fektetni az egészséges életmódra és jó bőrápolási rutinra.


https://www.youtube.com/watch?v=GMBFEkhDeec

https://www.youtube.com/watch?v=fXYTIlJc1MM

https://www.youtube.com/watch?v=La3bFMSweJo

https://www.youtube.com/watch?v=DPk-Ff4EC5w


*


Akár viselsz szempillaspirált akár nem, ne dörgöld a szemedet! Kitéped vele a szempilláidat és a bőrödnek sem tesz jót, a szem környékén vékonyabb a bőr és könnyebben is ráncosodik. Ha viszket, ahogy már előttem is írták óvatosan tedd az ujjadat a szemed sarkába és gyengéden húzd oldalra a bőrt majd engedd vissza.


*


Amit én szoktam csinálni:


Megmosom az arcomat vízzel, használok egy könnyed hidratálót majd napfényvédőt. Ez után teszek egy kis púdert a T vonalamba, ha van pattanásom akkor arra teszek egy kis korrektort és egy pici pirosító port az orcámra és az orrom hegyére. Megfésülöm a szemöldökömet majd egy kis porral megkontúrozom a végét. Én használok szempillaspirált, hogy jobban kiemeljem a szememet, de neked nem kell, nem azért írom, hogy használj te is. De ha mégis meggondolod magad és szeretnél, akkor ne vízálló spirált használj szerintem, mert az csak kitépi a szempillákat. Érzékeny szemre való spirált válassz, ha érzékeny a szemed és csak a felső szempilláidat fesd, akkor nem fogsz úgy kinézni mint egy panda a nap végére. (én esténként ricinus olajat kenek a szempillámra, hogy erős és dús legyen)

És teszek egy kis ajakápolót a számra. Néha teszek egy pötty tartós rúzst az alsó ajkam közepére és az ajakápolóval egyenletesen szétkenem mindkét ajkamon. Így természetes hatásúan tűnik kicsit pirosabbnak a szám. Ennyi.


A fogmosásról és jó illatról sem szabad megfeledkezni. Én sosem használok sprayket meg erős parfümöket. A biobaza dezodorjai közül nagyon szeretem a virágos illatúakat vagy az alverde kamillás deoja is nagyon kellemes. Illetve néha az ujjhegyemre cseppentek pár csepp levendula illóolajat és így óvatosan felkenem a nyakamra és a csuklómra.


Remélem tudtam segíteni. :)

2019. aug. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!