Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemhéjtust/szemceruzát...

Milyen szemhéjtust/szemceruzát használtok, ami nem kenődik el? És hogy csináltok cicaszemet, hogy szép legyen?

Figyelt kérdés

Akárhány szemhéjtust, szemceruzát próbáltam, mind elkenődött, lekopott.

A szemem sarkában mindig szétkenődött a pislogástol, vagy nem tudom.

Valami tipp?



2019. jún. 19. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

A krémmánia nevű oldalon utána tudsz nézni,melyik a legjobb tus.

A vonal meghúzása pedig gyakorlás kérdése, de sok videó van hozzá a neten is.

Amúgy tartósításnál nekem az vált be, hogy fekete szemhéjpúderrel is átmegyek a vonalon.

Remélem segítettem:)

2019. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a Maybelline zselés tusa vitte el a pálmát, és azt használom már évek óta.

Nagyon könnyű kezelni, vízálló, nem kenődik el és nagyon tartós.

Én lényegében kihúzom az egész felső szempillatövemnél a belső szemzúgtól kezdve a széléig, majd megrajzolom a cicafarkat.

Alul nem rajzolok határozott, éles vonalat, de ha ott is folytatom egy kicsit, sokkal nagyobb és drámaibb lesz a szemem.

A külső részt összekötöm az alsó szempillatővel enyhén, majd a belső szemzúgom alsó csücskéhez is teszek egy kis feketét. Végül egy szürke vagy barna porral satírozom össze a még kitöltetlen részt a fekete szélekkel.

2019. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek! :)
2019. jún. 19. 22:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lora, Cien, Essence ceruzák jöttek be nálam, a tusok ecsetje meg már egy hét alatt szétnyílt sz r lesz!
2019. aug. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. aug. 15. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!