Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy hetes piercinget lehet...

Egy hetes piercinget lehet forgatni?

Figyelt kérdés
Félek, hogy belefog nőni a piercing de nem merem még megforgatni. Az akarom kérdezni, hogy érdemes-e megforgatni még ezt a csak-csak frissen szúrt piercinget, vagy hagyjam még. Illetve ha hagyjam meddig?

2019. júl. 25. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én konkrétan soha nem is forgattam az piercingjeimet. Még mindig nagyon megoszló, hogy kell forgatni a piercinget vagy sem. Mindenesetre, ha mindenképp szeretnéd forgatni, akkor addig várj a forgatással, ameddig a fájdalom nem minimalizálódik. Szóval, magyarul. Ha nagyon fáj, akkor hagyjad. :) De egyébként ha fültisztító pálca segítségével szoktad fertőtleníteni, akkor közben úgy is minimálisan mozog, az pedig éppen elég.
2019. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, mostantól így fogok tenni! :D
2019. júl. 25. 22:48
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a piercingesem mindig mondta, hogy egy minimálisan mozgassam. A koldokomnel volt olyan hogy egy napig nem mozgattam és másnap azért megéreztem hogy elfelejtettem előző nap forgatni. Szerintem ha óvatosan csinálod nem árthatna neki
2019. aug. 1. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!