Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most akkor kell forgatni es...

Most akkor kell forgatni es mozgatni a helix piercinget, vagy nem?

Figyelt kérdés
Ma delelott szurattam, es akkor nem fajt utana, csak ereztem, h bent van, viszont mikor hazaertem, odebbtoltam a szarat, mert szerintem ugy jobban nezett ki... Forgatni tudtam, de akkor meg csak minimalisan fajt, aztan lefertotlenitettem, de most este mar nem merek hozzanyulni, mert nagyon faj, az is, ha belegondolok, h mozgatnom kell... Nem tudom h csak a faradtsag-e, vagy kezd begyulladni? Mert amugy semmi nem latszik rajta, nem is piros, csak nagyon kellemetlen...
2018. aug. 25. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Amit akaarsz
2018. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem forgattam.
2018. aug. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az en ekszerem mindig elmozdult, amikor fertotlenitettem. Szandekosan sosem forgattam.
2018. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fáj, akkor ne bántsd. Igazából nem tudom biztosra, hogy kell-e, mert mindenhol mást látni. Viszont fertőtlenítéskor valamennyire úgy is fog mozogni. Én néhány naponta anno egy picit megmozgattam, előrenyomtam, de ennyi, mert úgy gondoltam, hogy evvel biztos nem okozok semmi bajt (mert ugye nem voltam benne biztos, hogy kell-e mozgatni...). Egyenlőre csak fertőtlenítsd folyamatosan, majd a fájdalom elmúlik. :)
2018. aug. 31. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Friss szúrás után,semmiképp se forgasd! Utána ha gyógyult akkor lehet,meg tisztogatásnál.
2018. szept. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!