Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gimiben leszólnak majd a...

Gimiben leszólnak majd a kicsit "erősebb" sminkért, festett hajert, mukoromert, valamint az oltozkodesem miatt?

Figyelt kérdés

Eleg magas szinvonalu gimibe fogok jarni, es felek hogy ezek miatt majd a felsobb eves diakok leszolnak, vagy esetleg a tanaroknal rossz benyomast okoz majd. Szoval;

A sminkem: egy szempillaspiralbol, es fekete tusvonalbol all. Felek hogy a tusvonal miatt majd leneznek egy kicsit, hisz megis egy egy gimirol van szo, nem pedig egy szorakozo helyrol:(..

A hajam; feketebol-szurkebe atmenetesre van festve. Azert is szeretem a tusvonalat, mert nelkule tul intenziv az arcomhoz ez a haj.. Viszont tusvonallal egyszeruen jobban tetszem magamnak.

Mukorom: Mar fel eve műkörmöm van, nem szeretnek lemondani roluk, viszont a tanarok szinte biztos hogy nem dijaznak.

A ruhak: elegge vekony vagyok, es nagyon sok rovidgatyam, valamint haspolom van. Amiket azért kidobni megsem szertnék.. Es en jol is erzem magam bennuk.

Igazsag szerint attol felek hogy ezek miatt a dolgok miatt a tarsaim, tanaraim tipukus tiniri**ncnak könyveknek majd el.:(



2019. júl. 28. 22:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

A sminked rendben van, nálunk ennél sokkal durvább “vakolatok” vannak.

A hajad szerintem nagyon menő, egyedi, én is simán bevállalnám.

A műkörömmel semmi baj nincs, ha nem túl hosszú és nem túl sötét.

A haspóló és a nagyon rövid nadrág szerintem nem oda való, de nem kell kidobni, nyáron gond nélkül hordhatod. :)

2019. júl. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Haj és a smink tök rendben van. Viszont eleinte csináltass nagyon egyszerű, visszafogott körmöket. És a villantós ruhakat hagyd meg iskolán kívülre. Hidd el, elég ha már az elején csak a külsőd alapján rossz benyomást keltesz és sokkal nehezebb dolgod lesz.
2019. júl. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Haj és a smink is oké. Biztos van más ruhád is. Műköröm legyen visszafogott.
2019. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Én is elég komoly gimibe járok, mondjuk gél lakkom van, de a körmeim hosszúak, olyan mintha mű lenne, van tanár aki meg is dícséri. A hajam volt, hogy be volt festve, azért sem szóltak, azt is megdícsérték:)

Én is sminkelek, kb annyit mint te, esetleg egy visszafogott rúzs vagy szájfény.

Öltözködés szempontjából a villantós nadrágot kerüld, a többivel nincs gond, bár ne melltartóba menj be. A fő, hogy ízléses legyen ne k*rvás. Ha erre figyelsz nem ítélnek el

2019. júl. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%

A smink az semmi extra, rengetegen így szoktak sminkelni a mindennapokban. A haj is oké. A műköröm... hát, attól függ milyen műkörmöd van. Ha visszafogott, nem túl hosszú, viszonylag természetes, akkor oké. Haspólót azt kerüld, és a rövidnadrágnál is meg van a határ.


Ha attól félsz, hogy tinir**ncnak könyvelnek el, akkor az első benyomásra figyelj. A haj és a tusvonal okés. A műköröm ne legyen túl hosszú, természetes legyen. Ne húzz haspólót, és a rövidnadrágból is valami visszafogottat. Így nem lesz tinir**ncos az összhatás. Nálunk van egy lány, aki hasonlóan öltözködik/sminkel, csak a haja ugye másmilyen. Na, őt tényleg tiniri**ncnak könyvelném el, de nem a kinézete miatt, hanem a viselkedése miatt. Szóval ne aggódj. :)

2019. júl. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom mindenkinek. Pici mandula alaku kormom van, sajnos muszaj. Mert a sajátomat ragom, es igy nagyon csunya hatasa lenne a kormomnek ha nem lenne a mukorom:/. A rovidnadragbol nem látszik semmi olyan.. Soha nem is huznek fel p**csa nadragot:) Viszont igazatok van, hanyagolom is.. Nem kell az:) A hajjal, es a sminkkel nagyon megnyugtattatok. A sok haspolo viszont meg kerdeses. Nagyon sok farmergatyam van, es en szeretem ezt a haspolo, farmer kombot. Jo összeállításnak talalom. Es elegge az en stílusom. Viszont lehet hogy igazatok van, es inkább hanyagolom, mivel nagyon nem szeretnek rossz benyomast tenni (itt foleg a tanarokra celzok, de azert a felsobbevese miatt is aggódok). Megegyszer koszonom a valaszokat🥰 Megerte kiirni a kerdest!:)
2019. júl. 29. 08:33
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hord őket nyugodtab, csak ne az első pár hónapban.
2019. júl. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A smink és a köröm teljesen rendben van,nálunk a haj festésért szóltak,az öltözködést pedig vedd ízlésesre és nem lesz baj.
2019. júl. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én egyházi gimibe jártam. Ott a lányok 80%-án napi szinten volt tusvonal és szempillaspirál, így mondhatom, ezzel egyáltalán nem lógsz ki, és nem ezt hívják erős sminknek.

A hajad is teljesen rendben van, ha jól áll, megfelelő a típusodhoz, mert ez is rengeteget számít. Ha szépen beleolvad a típusodba és a stílusodba, akkor rendben van, de ha eleve nem áll jól, akkor természetes, hogy feltűnő lesz, mert elüt tőled.

Műköröm... - NA! Ez volt az egyetlen, amiért nagyon durván letoltak minden lányt, sőt még EGYSZERŰ KÖRÖMLAKKAL sem fejthették a körmödet, az igazgatóiban mindig volt körömlakklemosó, és mindenkit oda küldtek, akin megláttak csak egy egyszerű nude színt vagy pasztellt.

Ezt én elég bizarrnak tartom, mert nem gondolnám, hogy pont egy ekkora kis színes felülettől fognak beindulni a pasik.

Nem tudom, ez a többi iskolában hogy van, remélem, nem így.

+ A hosszú műköröm egyáltalán nem praktikus, különösen a nagyon intenzív tesiórák miatt.

Az öltözködésért sem szóltak. Én tényleg nagyon szeretem a miniruhákat és a shortokat, de voltak olyan lányok, akik annyira rövid szoknyában jártak, hogy azt már övnek kell hívni.

A haspóló is jó, ha nem villan ki belőle az egész hasad, csak egy pici bőrdarab marad az alsó és a felső rész között,

2019. júl. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Mindenkinek ment a zöld kéz. Megpróbálok majd leszokni a körömrágásról. Anya holnap vesz ilyen undorító ízű valamit, amit a körömre kel kennu, hogy megundorodj az íze miatt a rágástól. Jövőhéten már le is leszedetem a körmeim. Hogy legalább mire elkezdődik a suli kicsit hosszabbak legyenek a sajatjaim. Remélem hogy beválik majd ez a módszer. És igazatok van, az elején a haspólót is hanyagolni fogom. Majd ha kicsitt beilleszkedtem, kb. félév környéken előveszem majd. Tenyleg koszonom mindenkinek a hozza szolasat. Hasznosak voltak. Es örülök hogy nem abban a tipikus lekezelo stilusban szóltatok hozzam:)
2019. júl. 29. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!