Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gimiben leszólnak majd a...

Gimiben leszólnak majd a kicsit "erősebb" sminkért, festett hajert, mukoromert, valamint az oltozkodesem miatt?

Figyelt kérdés

Eleg magas szinvonalu gimibe fogok jarni, es felek hogy ezek miatt majd a felsobb eves diakok leszolnak, vagy esetleg a tanaroknal rossz benyomast okoz majd. Szoval;

A sminkem: egy szempillaspiralbol, es fekete tusvonalbol all. Felek hogy a tusvonal miatt majd leneznek egy kicsit, hisz megis egy egy gimirol van szo, nem pedig egy szorakozo helyrol:(..

A hajam; feketebol-szurkebe atmenetesre van festve. Azert is szeretem a tusvonalat, mert nelkule tul intenziv az arcomhoz ez a haj.. Viszont tusvonallal egyszeruen jobban tetszem magamnak.

Mukorom: Mar fel eve műkörmöm van, nem szeretnek lemondani roluk, viszont a tanarok szinte biztos hogy nem dijaznak.

A ruhak: elegge vekony vagyok, es nagyon sok rovidgatyam, valamint haspolom van. Amiket azért kidobni megsem szertnék.. Es en jol is erzem magam bennuk.

Igazsag szerint attol felek hogy ezek miatt a dolgok miatt a tarsaim, tanaraim tipukus tiniri**ncnak könyveknek majd el.:(



2019. júl. 28. 22:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#1 vagyok valaki elmondaná miért lettem lepontozva? ;))
2019. júl. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, en zold kezet adtam. Igy nem tudom:)
2019. júl. 29. 20:35
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

a hajjal, sminkkel, korommel es ruhaval kapcsolatban az elozo valaszolok elmondtak szinte mindent, valoban nem lesz baj.

nalunk a haspolora es egyeb rovid oltozekerke peldaul haraptak kicsit (volt aki mar a koromre is meg hajfestesre, elit gimi...), de kivetel nelkul megbekeltek az emberek (ugye foleg a tanarok, kb csak ok problemaztak) amikor lattak, hogy valaki ertelmes es tisztelettudo, normalisan teljesit stb.. ha egy ilyesmi eletkepesebb kozegbe kerulsz be, akkor semmi problemad nem lesz, a kerdeseisbol meg abbol amit utana irtal latszik, hogy ertelmesen allsz a dologhoz es kepes vagy korrekt emberi kommunikaciora, szoval ha csak nem valami agyhalotthoz lesz szerencsed, akkor sem fog baszogatni, ha esetleg nem ert egyet a kormod hosszaval vagy szinevel. :D

2019. júl. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolso. Nagyon szepen koszonom. Ezzel most nagyon megnyugtattál:) Természetesen ment a zold kez!
2019. júl. 31. 14:01
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Utánna meg már fázni fogsz a haspólóban, nem ellened vagyok csak nem akarom hogy tüdő gyulladást kapj.
2019. aug. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igaz, de nem pont Februarra celoztam, hanem evvege felere. (Majus-Junis). Addigra nem csak az ido lesz kedvezo, de talan mar a tanarokkal is "megbaratkozok" majd. Minden esetre koszonom, es ment a zold kez:)
2019. aug. 1. 09:01
 17/18 anonim ***** válasza:
Gimibe már nem szolhatnak a stílusodért általánosban meg oké hisz gyerek vagy, de gimibe már nem, diszkrimináció másokat a külsöje miatt elitélni! Attol mert egy lány vékony sminkeli magat festi a haját és műkörme van még nem jelenti azt hogy kihivoan bunkon viselkedsz attol meg lehetsz kedves jo tanulo stb ez nem amerikai tini film ahol előirás hogy ezek a lanyok csak bunkok es a suli menoi stb tusvonal szempilla spiral kombo elegans, viszont a tusnak a vastagsága nem mindegy legyem vekony ivelt a szemformadhoz, vastagal már én se mennék suliba :D szoval enyi boven bele fer az elmondottak alapjan jol nezhetsz ki, haspoloba azert ne menj max nyaron, azért már szolhatnak, ha szoknyat is veszel fel terdig erjen és semmi baj nem lesz :) de ha barki beszol a stilusod miatt az egy tusko.
2020. aug. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, bár ez iskolafüggő. Nálunk szóltak térd fölötti szoknyáért, kicsit mélyebb kivágású pólókért, nem lehetett kendőt viselni a hajban, semmilyen körömlakk nem volt engedélyezett (nem, hogy műköröm). Festett, melírozott hajért nem szóltak. Mondjuk a legvadabb szín is valamilyen lilásvörös volt, az egyik alattunk lévő osztályban.

Még a papucsért szóltak, ha valaki júniusban abban jött iskolába.

2021. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!