Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mindenki! Színes köröm, saját...

Mindenki! Színes köröm, saját vagy mű?

Figyelt kérdés

Nektek melyik köröm jön be?

Festett, vagy sima?

Mű vagy természetes?

Hosszú, vagy rövid?

És ha festett melyik színek, erőssek (pl.: piros, fekete), vagy halvány, nude (fehér, rózsaszínes, nude) árnyalatok jönnek be?


Tudom, hogy van sok ilyen kérdés, de én a sajátomra szeretnék választ kapni!

Köszi!



2017. márc. 22. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem a mű és festett. A géllak, vagy a sima festett is bejönne, de nagyon rossz állapotú a körmöm. Állandóan töredezik, beszakad..

Színeknél nálam kizártak a neon színek, a sima egyszínű fekete, vagy fehér, meg a zöld. Ha választanom kéne, hogy milyen típusú szín a nude-ot mondanám.

2017. márc. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én zenész vagyok, így mindig rövidre kell vágnom a körmömet, de szeretem mandula formájúra vágni, hogy hosszúkásabb legyen.

Az extrémhosszú műköröm szerintem ízléstelen.

A kedvenc színeim a piros, metálosan türkiz, gyöngyház barack, mályva, nude, csillogó fehér

2017. márc. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Erős természetes körmeim vannak, félkockára reszelve. A sötét színeket preferálom magamon, bordó, fekete, esetleg ezüst.
2017. márc. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Természetes, rövid körmeim vannak, így szeretem őket. Vörösre szoktam lakkozni, de kedvelem a rózsaszín árnyalatokat is.
2017. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Squoval forma, általában röviden szeretem. Fekete, nude. Néha sellőporozok. Holo glitter. Mikor mi. Szoktam hagyni natúran is.
2017. márc. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az egészséges, erős, szép, hosszú saját, természetes köröm a legszebb, de sajnos én nem vagyok ilyen szerencsés, úgyogy géllakom, műkörmöm van. Én szeretem a festett körmöket, de csak akkor ha szép a színűk, formájuk és nem csicsásak, csúnyák (persze, ez egyéni ízlés kérdése). Formában is a természetes tetszik, kocka alakú körmöm van. Én jobban kedvelem a nude színeket, a pasztell színeket, de van egy-két sötétebb árnyalat pl. rózsaszínek, padlizsánlila, bordó, amik tetszenek. A díszítéseket, kövecskéket nem igazán kedvelem, de csillámot, sellőport néha használok.
2017. márc. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Zselével erősített természetes kockára reszelt körmeim vannak. Mindig gél lakkozom, a rózsaszín és piros színeket kedvelem a leginkább.
2017. márc. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem festett, de saját kröm. Erős, jó állapotú a körmöm, géllakkot és sima festéket is használok. Mostanában főleg a halványrózsaszín, halványkék és a nude árnyalatok tetszenek. Erősebb színek közül csak vöröset használok
2022. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!