Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Strandon olyan szempilla...

Strandon olyan szempilla spirál ami nem vízálló de igazából nem merülnél víz alá nem nyukálnál a szemedhez nem csúszdázól be mernéd válalni?

Figyelt kérdés
Csak azért h kicsit jobban néz ki de mondjuk nincs a közeledbe vizálló szempillaspirál

2019. júl. 28. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vízállót se szívesen. Annyit nem segít, maximum pszichológiailag, azt hiszed szebb vagy. De nem számít nagyon.
2019. júl. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, az gázabb, ha elmosódik. Én 1x használtam vízálló spirált és lehet én választottam bele rosszul, de az is pergett egy kicsit. És nem érte meg szerintem. De teljesen megértem, mert nekem is jó pár évembe került, mire eltudtam engedni ezt a hóbortomat, hogy mindenhova sminkben... és ezért még strandon is "szégyelltem" az arcom.
2019. júl. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Persze, merném, de nem tenném. Mármint, soha nem jutna eszembe az, hogy strandra sminkbe menjek. :D Mármint, mindennek meg van a maga helye, ezért strandra se kell smink. Ott úgy se avval leszel elfoglalva, hogy hogy nézel ki, milyen a sminked. Szerintem felesleges, és speciál én strandon sosem másokat figyelek. Szóval még életemben nem volt olyan, hogy a strandon azt néztem volna, hogy van-e valakin smink, vagy sem. Szóval na. A strandon nem hiszem, hogy sokan törődnének ezekkel, ezért is felesleges, hogy "kicsit jobban nézz ki".
2019. júl. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Maybelline van vizallo szempiraljai. Nem jonnek le meg a max factornak.

Mindig sminke megyek strandolni. Bar en csak tengerparton strandolok.

Strandon jobban figyelnek a fiuk a nagy lufi szilikonmellekre meg a rendszeres sporttal leszalkasitott testre.


N

2019. júl. 29. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, sokkal szexibb, ha lemész a víz alá, majd feljössz csuromvizes hajjal.
2019. júl. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem,igyis nagy az esély,hogy elkenődik az pedig iszonyat gáz.
2019. júl. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Smink nélkül szoktam menni de sok lány látok sminkben
2019. júl. 30. 16:44
 8/9 A kérdező kommentje:
És nem, attól h ők sminkbe vannak én nem akarok abba menni csak gondolom akkor ök nem csúszdának meg hasonlók csak úgy vannak a strandon
2019. júl. 30. 16:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, azok valószínűleg csak lébecolnak ott ere-arra, nem úsznak, lehet, h nem is tudnak úszni, víziszonyosak:D:D:D

De vízálló spirált használhatsz, de a kozmtikai tartós szempillafestés is jó szolgálatot tehet neked, az is vízálló

2019. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!