Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, fiúk mit gondoltok?

Lányok, fiúk mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Egyre inkább divat most az úgynevezett bushy brow azaz ilyen felfésült szemöldök, és néhány modellen jól tud állni de ki mit gondol valójában? Igaz hogy természetes de nem sok ez már egy kicsit

2019. aug. 1. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek jól áll, arc függő
2019. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
76%
Szerintem kicsit sok,kissé igénytelennek néz ki. De kinek mi,a modellek elég más világ.
2019. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de hogy az istenbe maradna az meg 5 percnél tovább? :D
2019. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyenre csinálom a szemöldököm, szép ívet tud adni egy egyébként hiányos, és lapos szemöldöknek, (mint amilyen az enyém), ha egy színezett szemöldökspirállal fésülöm, és festem. Így természetes hatása lesz, és emellett úgy tűnik, mintha több lenne. De persze nem mindenkinek passzol, pl akinek nagyon íves, vagy alapból vastag a szemökdöke.

Én személy szerint rosszul vagyok azoktól vonalzózott, satírozott tűhegyvégű műszemöldököktől, szóval én egyértelműen erre szavazok.

2019. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik.
2019. aug. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!