Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti mit gondoltok/mi a...

Lányok ti mit gondoltok/mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Az érdekel ne nagyon,hogy nektek melyik nadrág viselet tetszik jobban?az első az,hogy ha csőnadrág és le van tolva fenékig?Vagy a sima nadrág és az van letolva a segg alá?
2012. febr. 22. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyik sem!
2012. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És miért?
2012. febr. 22. 17:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha ez a kettő közül kell választani akk a csőnadrág. de az sem mindegy, hogy hogyan öltözködsz mellé:)
2012. febr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert a csőnadrág eleve nem tetszik,egy pasin(!),csajon is csak akkor ha tökéletes alakja van, a sima nadrágból meg nem értem miért kell kint lenni az alsógatyának meg a s*ggeteknek???
2012. febr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális nadrág ott hordva, ahol kell, derékon.

Nem értem miért kell letolni a fenék alá, senkit nem érdekel, hogy milyen alsónacit viselsz.

2012. febr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem,akkor is zavar titeket ha pl:nagyobb pólót viselek?
2012. febr. 22. 17:50
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen,akkor is zavar,mert akkor is lóg rajtad,mint tehénen a gatya,lehet hogy divatos, de számomra igénytelen.
2012. febr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én figyelem a divatot, és odafigyelek az öltözködésemre, és őszintén megmondom neked, hogy a letolt nadrág azt a benyomást kelti, hogy a fiú egy suttyó. :D A csőnadrág se tetszik, sőt, egyre jobban taszítanak a páwák. Persze ha valakinek van egy lazább csőnadrágja, az még belefér.
2012. febr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva szerintem nagyon röhejes látvány, mikor a fiúk letolva hordják a nadrágjukat. Tényleg suttyó benyomást keltenek, pólótól függetlenül. Ráadásul menni sem tudnak benne, és a lábuk olyan rövid lesz optikailag, mint egy törpének.

Szóval szerintem vegyél inkább normális nadrágot. :)

2012. febr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A kettő közül egyik sem tetszik a LETOLT gatya miatt.

Ha letolod az nagyon kiábrándító és igénytelen. Függetlenül attól, hogy milyen póló, kabát, vagy alsó van rajtad.


Ami viszont tetszik, az a normálisan felhúzott csőnaci, ami feszülhet mindenhol, de a seggeden mindenképpen! Mert ha jó segged van, és egy tapadósabb csőgatya kiadja a feneked formáját az nagyon szexi! :)


27L

2012. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!