Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a hosszú...

Mi a véleményetek a hosszú hegyes (siletto) műkörmös nőkről?

Figyelt kérdés
Engem taszít FŐLEG EGY!!!
2010. júl. 12. 20:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Te kész vagy,na jó egy ilyen értelmiségivel mint te nem állok le vitatkozni!


Éljenek a stiletto körmös csajok!Ennyi

2010. júl. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

egy ilyen kérdésnek mi értelme van?

titeket miért zavar h valakink nagy körme van?

nektek nem lesz mert nem tetszik,kész,ennyi,de attól még nem kell lehordani mniket r.ibancnak meg lustának,meg hasonlók!

2010. júl. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Nos ezen túl is volnánk:))))))))))))
2010. júl. 13. 16:02
 24/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a típus nem ízléses, és nem is elegáns. Szerintem. Másnak tetszhet, aki akarja, hordja. Bár nekem a műköröm eleve nem jön be, egy ilyen feltűnő példány meg pláne nem.
2010. júl. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

most itt nem arról van szó hogy aki nem visel műkörmöt az csóró,de tudod vannak olyan nők akik enélkül is jól megvannak.Én szerintem a műköröm igenis lehet szép,de a hegyes hosszú az már egy kicsit olyan közönséges,és ízléstelen.

nekem meg akkor is az jut az eszembe hogy a viselője sok dolgot nem tud vagy nehézkesen csinál meg.FŐLEG A HEGYES körömmel

pl nem tudja kinyitni a colás dobozt,jaj mert letörik a körme.:D

de ettől függetlenül persze hogy vannak szép műkörmök,meg biztos jó azoknak akiknek gyenge a körmük ,vagy nem tudják megnöveszteni ,vagy csak gyönyörködni akarnak benne:D

2010. júl. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
58%
jaj még vmi,kérdező ki irritál ennyire? esetleg egy olyan hegyes körmű akivel összevesztél?
2010. júl. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Nem vesztem össze senkivel!Csak egy régi ismerős és borzasztó ahogy kinéz és viselkedik,pedig nem mai csirke!

Idétlen!!!

2010. júl. 14. 09:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!