Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orr piercingről mindent?

Orr piercingről mindent?

Figyelt kérdés

Sziasztok, akinek van orr pc-je, letudná írni a tapasztalatait? Ilyesmikre gondolok

Fájdalom(tudom változó, de érdekel) :)

Jobb, vagy bal oldalon van

Karika,vagy pöty?

Nektek tetszett-e a végeredmény? Hol érdemes csináltatni? Hogyan kezelteték? Mennyi idő után lehet cserélni? Köszönöm előre is ha mehosztjátok velem a tapasztalataitokat! :)



2019. aug. 11. 22:10
 1/5 A kérdező kommentje:
megosztjátok*
2019. aug. 11. 22:12
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

5 évvel ezelőtt szúrattam mindkét oldalra, 3 éve pedig septumot.

Oldalra kibírható volt, először "pötty" volt benne. A jobb oldalit a szúrás után pár héttel kivettem, mert nem akart gyógyulni, a bal oldali maradt. Kb másflé hónap után tettem bele karikát, az jobban tetszett és jobban is állt nekem.

A septumot 3 éve szúrattam. Beszartam, annyira fájt, meg is bántam. Szintén kivettem egy hónap után, mert állandóan folyt az orrom, zavart is, úgy néztem ki mint egy bika, nekem nagyon nem passzolt az arcomhoz.

Én Budapesten csináltattam, már nem emlékszem a hely nevére, és kenegettem krémekkel, amikor a piercinges adott.

Remélem tudtam segíteni :)

2019. aug. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod!! :) :)
2019. aug. 15. 20:02
 4/5 anonim válasza:
100%

Igaz már régebbi kérdés, de hátha valakit érdekel:

Nekem jobb oldalon van karikám kb 2 hónapja. Csípett rendesen mikor csinálták, de kibírható a fájdalom. Hidrogén peroxiddal kezeltem, kb 2 hét után nőtt mellé vadhús, ezt végül 70 %-os alkohollal és tetrán kenőccsel szedtem le. Még nem cseréltem ki, igazából nem is biztos hogy ki akarom. Tetszik így :)

23/N

2019. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a vàlaszod🤗
2019. okt. 28. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!