Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Aliexpress-ről rendelt fülbelövő?

Aliexpress-ről rendelt fülbelövő?

Figyelt kérdés

Nem régiben rendeltem ilyen fülbelövőt, viszont még nem próbáltam ki mert gondoltam meg kérdezem hogy ez mennyire "biztonságos". Olvastam véleményeket az oldalon róla és mindenki meg volt vele elégedve, gondoltam rendelek és átszúrom vele a fülem. Jár mellé fertőtlenítő szer meg fülbevaló is, teljesen steril.


Szerintetek okozhatok vele esetleg kárt magamnak?



2019. aug. 14. 19:58
 1/4 _ovodas_ válasza:
100%
Fertőtlenítsd le gyógyszertári alkohollal.Érdemes szerintem filctollal bejelölnöd ,hogy hova akarod lőni.Kárnak max azt lehet nevezni ,hogy mikor lövöd megijedsz és elrántod.Én egyébként nem magamnak szúrnám át ,de ez csak a saját véleményem ha nem félsz tőle akkor nyugodtan :)
2019. aug. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Forgattam már kezem között több fülbelövő pisztolyt, de az aliexpresses egy borzalmas rossz utánzat. A belövő ékszerek valami fémkeverék, ami nem biztonságos és könnyen begyullad akárkinél.

A rugós szerkezet hasonló, mint a klasszukus studex pisztolynál, viszont az ékszerbefogója és a kapocsbefogója pontatlan és sokszor rossz méret, nem cserélhető. Szóval kukába vele. Ennél még a varrótű is jobb.

A mellé járó fertőtlenítő sem fertőtlenít, csak azt mondják rá. Van benne némi alkohol, de nem elegendő. Ha egy füllyukat akarsz, akkor menj el és csináltass egyet, vagy vegyél steril 16G-s véna kanült patikában, octeniseptet fertőtlenítéshez és ápoláshoz, és vegyél, vagy rendelj normális, legalább orvosifémből készült (de jobb a titán) lehetőleg nem pillangókapcsos ékszert.

A belövővel magával nem okozol kárt, max ferde lesz, de hidd el, nem éri meg.

2019. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne! Rossz minőségű, és tapasztalat nélkül könnyű elrontani. Egy fülbelövés nem drága. Bízd inkább olyanra, aki biztosan szépen és gyorsan megcsinálja. Ha magadnak próbálod egy ilyen olcsó eszközzel, sokkal tovább tart, jobban fáj és még abban sem lehetsz biztos, hogy szép lesz.


Ha nem vagy fémallergiás, a gyógyulás után nyugodtan tehetsz bele Aliexpressről rendelt ékszereket. Ha elmész és kiszúratod, szinte meg is gyógyul, mire megjön a rendelésed.

2019. aug. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sem ajánlom, egyik barátnőm, bár nem aliexpressről, de ugyanúgy olcsón rendelt valahonnan ilyet, és konkrétan eltört a pisztoly, mikor lőtt.

Manapság már tényleg nem kerül sokba elmenni megcsináltatni. :))


Bocsi az offért, de a 2. válaszolótól kérdezem, hogy mi a baj a pillangókapoccsal? Nekem is olyan volt a belőtt fülbevalóm, és nem volt vele problémám.

2019. aug. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!