Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon szeretnék köldökpiercin...

Nagyon szeretnék köldökpiercinget, viszont kicsit tartok is tőle. Vannak úgymond hátrányai?

Figyelt kérdés
2019. aug. 19. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Keresztanyumnak volt.

Hát neki alapból nagyon fájt a szúrása is, begyulladt, gyennyesedett. Csak fájdalomcsillapítóval tudott aludni utána másfél hétig.

Ez jobb lett ugyan de kikellett vennie műtét miatt egy pár év múlva. Aztán nem rakhatta vissza egy darabig és teljesen beforrt. Neki csúnya maradt a helye, és azt mondta h ő ezt mégegyszer a világért se éli újra. Mikor várandós lett a pocakján nagyon csúnya volt a hege.


Egy barátnőmnek is volt ő is sokáig szenvedett vele. Bár neki azóta is megvan.


De nyilván biztos vannak akiknél ez zökkenőmentes.

2019. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én csináltattam kB 3 hónapig gyulladt, de úgy hogy egyszer 3 napig teljesen jó aztán megint begyulladt azt hittem sose fog meggyógyulni. Mindenki más hallottam rosszabbat is de olyat is hogy valakinek 1 héttel a szúrás után már semmi baja nem volt. Viszont most már évek óta semmi baj nincs vele. Annyi hátránya van hogy 1-2 gatya vagy szoknya húzza vagy nyomja de kibírható. Még egy hátrány hogy nem nagyon lehet hason csúszni bár ez nem hiszem hogy komolyan érint :D Most már teljesen a részem a fülbevalóm többet zavar.
2019. aug. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó sokszor beleakadt a fürdőrózsa amikor gyorsan zuhanyoztam, hát az fájt rendesen, na meg mikor öltözéskor lerántottam a pólót és abba akadt... De ennyi
2019. aug. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
bele tudnak akadni dolgok, de majd hozzászoksz. nekem 2 van, és már rutinból tudom, mikor kell óvatoskodni, persze így is belekapok néha, de nem szakadt ki meg semmi gond nincs vele. első 1 hét szúrás után kellemetlen kissé, ne emelj nehezet ekkor.
2019. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
16%
Ha nem azzal születtél hagyd a fenébe! Még sok bajod lehet tőle!
2019. aug. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Morning válasza:
15%

Mi a csudáért szeretnél annyira köldökpiercienget??


MINEK??


Nem visszafelé kell fejlődni, a dzsungelben és egyéb civilizálatlan helyeken, pl az emberevő bennszülötteknél és más törzseknél divat, hogy mindenfélét aggasztanak a testük különböző részére, azt átszúrva...


Teljesen felesleges és egyáltalán nem jó ötlet semmilyen piercing.

2019. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A barátnőm mesélte, hogy neki a korábbi barátja durváskodott vele és ő tépte ki, az állatja. Meglátszott a helye.
2019. aug. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!