Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nostril szúrás otthon?

Nostril szúrás otthon?

Figyelt kérdés
Aki szúrt otthon magának nostrilt, az mondja már el, hogy jobban fáj, mint a septum? Mire kell odafigyelni?

##nostril ##septum
2019. aug. 20. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Hát én majdnem befstam, de nyílván embere válogatja :)
2019. aug. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A Nostril az kevésbé fáj, mint a septum. A septumot 2 helyre is lehet szúrni. A porcba és az előtte lévő kis bőrbe. A porc nagyon fáj. De általában mindenki oda kéri, mert a bőrből könnyen ki szakadhat. De én inkább tetováló szalonokban vagy kozmetikákban ajánlom és nem otthon. A tűt ferőtleníteni kell, aztán ha nagyon alacsony a fájdalom küszöböd akkor fagyasztani...stb. Szóval sok pepecselés van vele. Szóval ha biztosan nagyon szeretnél Piercinget, ne otthon. Nekem Nostril piercingem van, ami egyáltalán nem fájt. De nekem pisztollyal át lőtték.
2019. aug. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!