Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Millie Bobby Brown vezeti a...

Millie Bobby Brown vezeti a @florencebymills Instagram oldalt?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nagy Millie Bobby Brown fan vagyok és nem tudom pontosan hogy ő vezeti-e az oldalt😆

Tudom mivel nagy fan vagyok tudnom kéne de nem vagyok benne biztos 🤷

Előre is köszi a válaszokat!



2019. aug. 23. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ő😄
2019. aug. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ😄 csak majd szeretnék írni a következő posztja alá (mert láttam hogy egy csomó embernek visszaír akik "időben" írnak és csak tudni szerettem volna hogyha válaszol (remélem igen😍) akkor tényleg ő írt-e vissza)😄
2019. aug. 23. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudja bárki is? Szerintem tuti nem, van elég dolga a kisgyereknek.
2019. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 én abból gondoltam hogy ő az mert már liveolt az oldalon és úgy tűnt hogy nem stúdióban meg ilyen helyeken lett volna hanem a saját szobájában 💁
2019. aug. 23. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól még hogy élőben bejelentkezett otthonról lehet a posztolást és kapcsolattartást más végzi helyette, ő meg csak időnként használja promózásra az oldalt. Általában vannak külön erre alkalmazottak akik a termékekhez kapcsolódó közösségi oldakat intézik, mert azért másabb mint a személyes oldalát vezetni. Nem kizárt persze hogy ő posztol és kommentel mindent ott, de szerintem főleg más ír helyette.
2019. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!