Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az essence eyebrow gel-el...

Az essence eyebrow gel-el lehet ilyen szemöldököt készíteni? ❤

Figyelt kérdés

⬇⬇⬇


[link]



#Essence #szemöldök #Instagram #essence eyebrow #essence eyebrow gel #instagram szemöldök
2017. aug. 25. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Hű de ocsmány, mennyit fizetnek ezért, hogy ilyet hordj? o.O
2017. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Semennyit🙄🖕🏻

Ha segiteni nem tudsz minek vagy itt

2017. aug. 25. 20:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat en eddig porral / ceruzaval is tudtam ilyet csinalni. Bar a legtobben a tipik Anastasia pomadet hasznaljak.

Szerintem siman tudsz, ha van hozza jo ecseted.

2017. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most fogok venni ha a többieknek is bevált,de akkor ecsetet is fogok hozzá venni
2017. aug. 25. 20:52
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Hasonló hatást elérhetsz, de nem pont ilyet
2017. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Annyira tudtam, hogy már megint az instagram szemöldökökről lesz szó. :D

Őszintén szólva, szerintem erre a szemöldökre születni kell, az enyémből például tuti nem lehetne kihozni.

2017. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én láttam olyan videót hogy egy ilyen semmilyen szemöldökbölbis csináltak olyat :D
2017. aug. 27. 16:04
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Megválaszoltam egy hasonló kérdést, ha nem bánod nagyjából bemásolom a válaszom.

Elég tapasztalt vagyok smink témában. Ilyen szép, precíz, egyenletes szemöldököd úgy se lesz. Azért néznek ki ilyen szépen mert ezek az instagram képek jó fényviszonyokkal vannak készítve. VISZONT, amit tudsz csinálni, hogy ilyen badass, szépen megcsinált szemöldökeid legyenek, az a gyakorlás. Mostanra az én szemöldökeim sincsenek túl szedve, és szemöldök géllel, meg porral ilyen szemöldököket tudok magamnak festeni. Időbe telt megtanulni, kitapasztalni.

Ha ritkák, tegyél rá ricinus olajat.

Konkrétan azt csináld, hogy megcsinálod a szemöldöködet porral, vagy ceruzával (de legjobb ha kombinálod). Az elején azt a szép átmenetet úgy éred el, hogy csak alul húzol egy vonalat, és azt egy ecsettel óvatosan eldolgozod felfelé. Így az eleje szép halvány lesz, ami a végére besötétedik, csakúgy mint a képeken. Ha ráteszed az említett terméket, akkor pláne.

Ne feledd, hogy a szemöldököd természetes formáját muszáj megtartani nagyjából, de egy kis tanulással kihozhatod a legjobbat.

Puszi, remélem segítettem. Jó sminkelést!

2017. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi

A port azt próbáltam de egyáltalán nem vállt be :(

2017. aug. 27. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!