Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mitől nem olvad le másokról a...

Mitől nem olvad le másokról a smink melegben vagy akármikor?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy tudnak mások ilyen melegben is sminkben járni kelni az utcán? De nem csak egyszerű sminkben, hanem rakás alapozó, füstös szem stb. Rólam szó szerint le folyik a smink melegben, egyszerűen le izzadom. Vagy én vagyok olyan szerencsétlen vagy annyira spéci sminket használnak mások, hogy semmilyen hatással nincs rá az időjárás?
2019. aug. 24. 17:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%

Fú, hát én is így vagyok ezzel. Alapozót ezért nem használok soha, hanem inkább BB krémet, az máshogy jön le. Ha bármit alákenek, csak még rosszabb.

Amúgy az biztos, hogy étrend is, de azért adottság kérdése is, hogy ki mennyire izzad és mit visel el a bőre.

2019. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Jo smink es alap kell.

En ugyan alapozni nem szoktam, az biztos hogy lefolyna rolam, meg amugyis utalom, de a szememet, szamat nyaron is festem. Jo minosegu, tartos szemoldokpomade, vizallo korrektor, ra transzpatens puder fixalasra es meg ha racsorog az izzadsag is fent marad estig. Szemhejpuder ala szinten jo szemhejalapozo es meg sem mozdul, ruzs meg vizallo matt. Kulon nem fixalospray-zek.

2019. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!