Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ez a smink kombó...

Szerintetek ez a smink kombó mennyire lenne erős?

Figyelt kérdés

nagyon kicsi pirosító, minimális highlighter (az is visszafogott színben), barna szemceruza, szempillaspriál és kis ajakbalzsam/szájfény?


alapozót nem használok, korrektort is csak néha.


2019. aug. 29. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyáltalán nem erős. Mármint a pirosítón és a highlighteren múlik ez, mert azon el lehet rontani. De ha keveset használsz ezekből, hogy természetes legyen, akkor egyáltalán nem erős.
2019. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem ha tényleg nem használod túl pirositott és highlightert.
2019. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál, mindennek nevezhető, csak erősnek nem.

Ha a highlightertől nem csillog úgy az arcod, mint egy diszkógömb, akkor ez egy természetes natúr smink.

Persze rengeteg minden múlik azon is, hogy hány éves vagy.

Én anno 16 évesen minden fényes dolgot túl kihívónak vagy öregesnek ítéltem meg, a mostani 20 éves fejemmel észrevettem, hogy egyre több korábban feltűnőnek titulált dolgot elbír az arcom.

2019. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azert irtam mindent minimalis mennyisegben. nalam a sok pirosito kisse beteg kinezetuve tesz, ovatosan felveve az arcomra egesz jol nez ki. highlighterbol meg nem teszek sokat, csak epp hogy valami latszodjon. de nem feltunoen
2019. aug. 29. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kevés.
2020. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!