Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, hogy nem folyik szét...

Lányok, hogy nem folyik szét az arcon az alapozó ebben a melegben? Vagy csak én vagyok extrém izzadós?

Figyelt kérdés
Annyi nőt látok a melegben is, akiknek az arcán vastagon van az alapozó. Mit kell csinálni, hogy ne fojjon szét?

2019. aug. 28. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Te vagy izzadós, én is ilyen vagyok, a 25 fok nekem már sok. Semmit nem tudsz tenni, add önmagad.
2019. aug. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van már ilyen kérdés, nem is régi. Olvasd el
2019. aug. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nekem még télen is lejön, ha pl sietek valahova és rohannom kell... :S

Tök jó lenne erre valami megoldás.

2019. aug. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Alapozója válogatja. Vannak olyan alapozók, amik direkt arra vannak kitalálva, hogy mattak és tartósak maradjanak. Illetve nyilván az is kell hozzá, hogy az alapozó alá ne tegyél fel vastag hidratálókrémet.


Nekem nincs kifejezetten zsíros bőröm, és odafigyelek, hogy mattítsam az arcom valamennyire, de nap végére nekem is csillog, mert izzadós vagyok.

Szerintem ha rendszeresen púderezel, az is segíthet.

2019. aug. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán lefolyna, de egész nap a légkondis irodában ülök. Reggel még nincs dögmeleg, munka után meg már nem számít :D
2019. aug. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem használok alapozót a mindennapokra,csak ha megyek valami eseményre ahova megköveteli az erősebb vagy hangsúlyosabb smink,akkor pedig foxálóval lefúj a sminkesem és nem mozdul sehova.
2019. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!