Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rettentően zsírosodik a...

Rettentően zsírosodik a hajam! Nagyon nagyon gyorsan. Mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
Száraz sampont nagyon utálom! Eddig több mint 30 fele sampont próbáltam ki. IGEN olvastam már utána hogy mit tudnék tenni de egyik se használt... Nagyon rossz hogy pl hétfőn megmosom és kedden megint megkell.. Könyörgöm segítsen valaki 😫
2019. aug. 29. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
36%

meg kell*


Egyébként más választásod nincs: száraz sampon és napokig nem mosni. Mást nem tudsz csinálni. Minél gyakrabban mosod, annál gyakrabban kell majd újra mosnod. De ha minden nap mosnod kell, akkor eléggé elcseszted és lassú folyamat lesz, mire eljutsz egy heti 2x-i hajmosáshoz szerintem.

2019. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a száraz hajra való sampon bejött úgy, hogy nem naponta kellett mosnom, hanem kétnaponta :D A másnapos fejem egész elviselhető lett.
2019. aug. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!