Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek sminkkel vagy...

Szerintetek sminkkel vagy smink nélkül szépek a lányok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 15. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Az a jó, ha smink nélkül is szép, és egy szolid smink még jobban feldobja. A sok sminket nem szeretem.
2019. szept. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Nélküle. A sminkkel általában tucat kinézetük lesz, elnyomja az egyedi vonásaik.
2019. szept. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Mindkettő,a természetes szépség is nagyon fontos és szép.De vannak olyan alkalmak amikor nagyon sokat ad egy szép smink.
2019. szept. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%

Ismered?

"Az aki szép, reggel is szép".

A vakolat csak a házat szépíti meg.

2019. szept. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ. Aki szép, az smink nélkül is az, sőt, teljesen felesleges neki a smink. Aki meg kihívásokkal küszködik szépség terén, annak segíthet a smink, de akár ronthat is rajta. Szóval egyéntől és sminktől függ.
2019. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Nyílván az a szép, aki smink nélkül is szép, de egy szolid smink mindenkit szebbé tesz.
2019. szept. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
És az megvan, hogy ezt a fost Charlie énekli, aki semelyik napszakban sem jóképű? Sminkkel sem lenne az? Úgyhogy abba lehet hagyni, ezt az ostobaságot.
2019. szept. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy mindenki megrekedt a buli/alkalmi/kislányok maszkolása sminkeknél.

Ma már olyan termékek vannak, amiktől a bőr nem megy tönkre és nem is kell belőlük vastagon feltenni.

Egy normál napirendnél elég ha szépen megtisztítom a bőröm, és egy spirált dobok a pilláimra, de gyakran örülök, ha nem csak tusolni esek haza, és 2órát alszom, na ilyenkor kell egy kicsit csalni, mert nyúzott az arc. Nagyon pici alapozó, pici arcpír, pillák és máris nem egy zombi néz vissza a tükörből. Nincs átrajzolva az arc, csak kap egy kis üdeséget, persze a kornyadozó testtartáson nem tud segíteni, de valahogy mégis inkább kihúzza magát az ember, és "erőt ad" az új naphoz, hogy túlélje.

Mondom ne a keleti sminket(még az orrot is átformálják kencével, meg ragasztanak..) meg az alkalmi sminket(fellépés, esküvő etc) vagy a "jobban tette volna, ha nem nyúl hozzá mázolást"(eltér a szín, vastag egyenletlen, élesen csak az arc elejére tette...) vegyétek alapul, ha azt halljátok smink. Sok esetben a natúr sminket észre sem lehet venni.

2019. szept. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

#7

Erről hallottál már: "eszmei mondanivaló"?

A 'szépirodalom' sem azért az, mert az írók földöntúli szépségek.

.

Quasimodo-alkatú író is tud világszépe romantikus regényeket írni.

2019. szept. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A szolid smink, az minden lányon szépen mutat .

Csak egyre nagyobb divat lett a sok , feltűnő smink . A modellek , híresebb celebek sztárok influencerek alakították ki ezt a rengeteg vakolatot ezt sponzorálják, és manapság mint férfiak , mint nők nagy része , ezt tartja szépnek ,követendőnek.( lásd :instagram)


Nekem a kinézetemmel semmi baj nincs, sem az arcommal , sem a testemmel de én is a természetes , szolid sminket preferálom. A dícsérő szavak mellett kaptam már olyan megjegyzést , vagyis inkább kérdést férfitől , hogy "úristen , te miért nem hordasz vagy csináltatsz műszempillát , műkörmöt? Egy nő ettől nő , szép és igényes"

És csak úgy kérdeztem magamtól , hogy , te jó ég ez most komoly ?


Tehát hahó , ezt teszi az internet, a divat , a közösségi oldal , hogy van olyan férfi aki konkrétan erre izgul fel , műszempilla műkőröm , 1 kiló vakolat.


Nagyon szép tud lenni , ha valaki szépen , tud sminkelni , míg nem viszi az túlzásba.


De az nevetséges amit fennt említettem , hogy vannak pasik , akik szinte ezt nézik meg legelsőnek egy nőn.


20 /L

2019. szept. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!