Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkkel vagy smink nélkül...

Sminkkel vagy smink nélkül érzitek jobban magatokat?

Figyelt kérdés
Én úgy vagyok vele, hogy közösségben (iskola, buli) mindenképp sminkkel, és otthon meg anélkül... Ez nem fura?:D
2017. szept. 17. 09:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%

Mivel a suliba nem szabad sminkelni én nem szoktam csak alkalomra. De én sminkel és smink nélkül is ugyanolyan jól érzem magam.

És nem nem fura szerintem többen így vannak vele.

2017. szept. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, nem fura.
2017. szept. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Sminkkel. Smink nélkül olyan érzésem van, mintha nem mostam volna fogat, vagy zsíros lenne a hajam, vagy koszos, büdös lennék, stb. Szóval ez nálam ilyen alap dolog. Van, hogy még otthonra is teszek sminket, ha nem is megyek sehova, anélkül olyan "félkésznek" érezném magam.

21L

2017. szept. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én otthonra semmiképp sem hagyom fent... Idegesít, hogy rajta van a bőrömön és tömíti a pórusaimat. Max ha barát átjön felkenek valamit, de rokonok/családtagok között otthon simán elvagyok smink nélkül.
2017. szept. 17. 09:57
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én max anyukám előtt merek mutatkozni smink nélkül, bárki más előtt szégyellem, ha nincs rajtam smink. xdddd
2017. szept. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Nélküle. Utalok sminket viselni. Fiatalabb koromban viseltem. De melo mellett nem erdekel, fizikai munkat vegzek, igy nem lenne tul esztetikus, ha folyna. Meg idegesito is. Allandoan gyulladt volt az arcom meg a szemem a sok festektol. Azota javult a borom sokat. Most 24 eves vagyok, olyan 18-19 evesen hagytam abba vegleg mindenfele sminkcucc hasznalatat.
2017. szept. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én mindenhogyan jól érzem magam, ha van, ha nincs. A bôrápolást meg nem befolyásolja a jó minôségû smink viselete. :)
2017. szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha kimegyek az utcára, boltba, suliba mindenképpen sminkkel. Nélküle félkésznek érzem magam. Viszont ha otthon vagyok, tanulás előtt le szoktam mosni,mert akkor már úgy is egyedül vagyok. Van, hogy hagyom szellőzni a bőröm, és nem teszek fel sminket, de akkor nem érzem olyan jól magam.
2017. szept. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Suliba mindenkepp sminkben, azert megiscsak gimnazium... Itthon naturba sokkal jobban erzem magam, pl siman megvakarhatom a szemem az orrom stb.
2017. szept. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem furcsa, én is így vagyok vele. Ha megyek valahova, akkor mindig teszek fel sminket. Én jobban szeretek úgy emberek közé menni, hogy tudom, hogy jobban nézek ki, van rajtam egy kis "optikai tuning". Többször előfordult már, hogy mikor smink nélkül találkoztam valakivel, akkor betegnek néztek...egyszerűen csak jobban, magabiztosabbnak érzem magam kisminkelve. Olyankor egyáltalán nem zavar, hogy van rajtam smink, semmilyen negatív érzés nincsen bennem. Ugyanakkor otthon, ahol szeretek elfetrengeni az ágyamban, filmezni, olvasni, macskázni, szunyókálni délutánonként kifejezetten zavar, hogy van rajtam smink, kényelmetlen. Ha nem figyelek oda rá, akkor könnyedén elkenődik, más dolgokat pl. párna és takaró is össze lehet kenni, valamint teljesen felesleges mert úgysem lát senki, ezért otthon nem szoktam magamat kisminkelni. Ha hazaérek, akkor általában az az első dolog, hogy lemosom és akkor később már nincsen rá gond.
2017. szept. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!