Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb szempillaspirál?

Figyelt kérdés

Olyan spirálra gondolok ami nem kenődik, nem pereg le és lehetőleg beszerezhető legyen dmben, vagy rosszmannban.

A válaszokat előre is köszönöm!


2019. szept. 17. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenem volt nagyon sokáig, imádtam: [link]

Bírta egész nap, szép hatása volt, olcsó, mi kell még? :)


Most Farmasi Deep Black spirált használok, igazából ugyanúgy szeretem ezt a kettőt, csak jelenleg ezt kényelmesebb beszereznem, és kvázi ingyen van (anyum rendeli, és az ilyen cuccok eladásából keres annyit, hogy a magunknak rendelt kozmetikumok "ingyen vannak").

2019. szept. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2019. szept. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van már egy "kis" tapasztalatom a szempillaspirálokkal kapcsolatban. Rengeteget kipróbáltam már, viszont már vagy háromnegyed éve csupán a Maybelline Lash Sensationalt használom. Illetve ebből már az Instense Black és a simát is próbáltam. Mindkettővel meg voltam elégedve, nagy különbség nincs köztük. Viszont nem csinál extrám szempillákat, viszont tényleg tartós. Még a felkenése után 7-8 órával is simán úgy néz ki, mintha nemrég kented volna fel. Nem pörög, se semmi. Az egyetlen problémám nekem az volt, hogy kb. 1,5 hónap után megváltozott az állaga a szempillaspirálnak, és nehezebb volt kezelni... viszont maga a szempillaspirál szerintem remek a tartósága miatt.


Illetve az első felhasználó által említett Lovely szempillaspirált is használtam már, de nekem az 1-2 óra múlva lepergett. :/ Persze kinek mi válik be, az áráért azt is érdemes kipróbálni. :)

2019. szept. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
* nem pereg le, se semmi
2019. szept. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Még egy pont a Maybelline Lash Sensational-nek!

Igaz, nekem termeszetes állapotában is nagyon hosszú szempillám van, ezzel elképesztő műszempilla hatást tudok elérni.

Egy teljes napot kibír hámlás, morzsolódás, kenődés nélkül, és még este is micellás vízzel kell lemosnom.

Én mindig az Intense Black színt használom, mert ez igazi, brutális, domináns hideg fekete, ami sokkal szebben kiemeli a szemet (legalább is az enyémet). A klasszikus változat rajtam inkább sötétszürke.

2019. szept. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a lovely pump up vált be. Szépen elválasztja a szálakat, nem csomósodik, 1x sem mosódott még el. Megemelni annyira nem emeli meg a pillákat. De én sokszor használok alá szempilla alapot( akkor gyönyörűen tud mutatni, fehér bázis amit alá kensz). De önmagában is szép, természetesebb hatású. Az ára is nagyon korrekt, mindig újra veszem, mert a kicsit drágábbak sem váltak be nekem jobban. A maybelline lash sensitionalról én is jókat olvastam egyébként.
2019. szept. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!