Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez sok smink (többi lent)? Műnős?

Ez sok smink (többi lent)? Műnős?

Figyelt kérdés

Fekete, arany vagy szürke szemhéjpor(mikor milyet teszek fel, milyen a kedvem ill a napom), egy kicsi szempillaspirál, halvány szájfény.



Anyámnak nem tetszik, nagymama szerint jó, és az ismerősök/kollégák szerint is jól nézek ki vele. a munkahelyen se szólják le.


De van, aki azt mondja, műnő hatású... Tényleg műnős???



2019. szept. 19. 09:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nagymama lehurrogta a piros rúzsom(erre nekem meg szikrákat szórt a szemem, hogy "mi vaaan?" Majdnem eldurrantam a dühtől... Ppffrruuhh, borzalom!), azaz azt mondta, ocsmány, és ha még egyszer meglátja, nincs több zsebpénz...

Úgyhogy viszza is tértem egyből a világosrózsaszín szájfényes ciccmicc énemhez... Öreg ő már ehhez...


Vérbe forgó tekintettel mentem haza "szájszínt cserélni", mert nem tudok zsebpénz nélkül élni... Akkor inkább rózsaszín száj, mint nuku lóvé!

2019. szept. 22. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!