Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez már az lenne, hogy begyulla...

Ez már az lenne, hogy begyulladt a fülem vagy valami más?

Figyelt kérdés

Annó, kiskoromban kiszúrták (vagy kilőtték) a fülemet. Egy ideig hordtam arany fülbevalót, de ki kellett venni munka miatt, utána nem tettem vissza, merthogy nehéz volt nekem még kivenni is a fülbevalót (nem értettem hozzá).

Így eltelt jó pár év.

Most pár napja gondoltam egyet, betettem egy bizsut, amire az van írva, hogy:

"Anyaga: sárgaréz, üveg, rozsdamentes acél stiftek".

Ameddig nem forgattam meg a fülbevalót a fülemben, semmi baja nem volt a fülemnek. Egy napon át elvolt, semmi baj. De utána fájt, miután megforgattam. Azért éjszakára bent hagytam. Másnap nem múlt. Kivettem otthon.

A fülbevalónál elől (vagy fülbevaló alatt) zöldes kemény rész volt.

Nem büdös a fülbevaló szára, fülemet se érzem büdösnek.

Azonban, ahogy a fülbevaló lyukat megnézem, mindkettő piros(maga a lyuk belül), mintha meg lenne nagyobbodva. Ahogy nézegetem (tükörben), mintha a lyukban fényes lenne, tehát mintha nedves lenne.

Bizsuallergiáról nem tudok. Nincs gond se cipzárral,se gombbal, se karkötővel, nyaklánccal.

Talán túl sok volt egyszerre a fülemnek a 2-3 napi bizsu használat, amikor évekre elszokott a fülbevalótól?


2019. szept. 25. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen , általában nekem is szokott ilyen "panaszom " lenni pár hónapos kihagyás után , de nekem seincs bizsu érzékenységem . Szerintem ez normális . A test így reagál hogy valami idegentest van benne .
2019. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Olvasgattam már itt is, máshol is, nyaklánccal stb-vel nincs bajom. Itt több éves kihagyás volt. Talán 2015ben volt utoljára fülbevaló a fülemben. Onnantól kezdve max. annyi volt, hogy felpróbáltam az éppen kinézett fülbevalót. Meg ugye most ez a pár napos...

2019. szept. 25. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!