Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülbelövés után 4 napra...

Fülbelövés után 4 napra begyulladt a fülem, el lehet otthoni kezeléssel mulasztani?

Figyelt kérdés

Légyszi csak normális kommenteket írjatok! Köszi előre is mindent!


Házi fülbelövés után, rendesen pisztollyal, ahol a lyuk helye és a fülbevaló is le lett fertőtlenítve, illetve a pisztoly azon része ahol hozzáért a fülhöz és a belevalóhoz..begyulladt a fülem.

Be van dagadva és lüktet, ill. piros. Hétfő délután lett belőve és csak tegnap este kezdett pirosodni és dagadni. Pedig napi 2-3x lett sebbenzinnel fertőtlenítve.


Elmúlik magatától? Ha itthon kenegetem az alovera kenőccsel és annak az oldatos sprayevel fújom, meg fertőtlenítem a sebbenzinnel?! Kb mikor várható javulás vagy lesz rosszabb is és ki kell venni (pedig nagyon mem szeretném kivenni, hogy aztán összeforjon)?

Köszi előre is a válaszokat!


2016. ápr. 8. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Cimpába vagy porcba lett lőve?

Egyébként sebbenzin nem fertőtlenítésre van, tilos sebbe rakni.

2016. ápr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Betadinnal próbáld meg fertőtleníteni. Aloeverát meg más szirszart ne kenj a sebbe szerintem.
2016. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elsősorban ne fogdosd, csak akkor, ha muszáj, és akkor is moss alaposan kezet. Persze kell forgatni, de azon kívül ne nyúlj hozzá.


Másrészt ne feküdj rá. Ne aludj azon az oldalon addig, amíg meg nem gyógyul.


Vegyél Octeniseptet, kezeld azzal, nagyon jót fog tenni neki.

2016. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amúgy ha még nem volt előtte fülbevalód, az is lehetséges, hogy allergiás vagy az adott fémre. Sokan pl. az orvosi fémet nem bírják. Nem tudom neked mi van bent.

Egyébként a Betadine tényleg jó rá, de ha nem javul a helyzet, akkor vagy kivenném, vagy megnézetném valakivel.

2016. ápr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Cimpába lett lőve és ez mar a 3 fulbevalom, orvosi fem, amivel eloszor lottek kis mikor még kicsi voltam. A sebbenzint meg az aloevera kenőcsöt nem a sebbe kentem mert ahhoz a fúlbevalótól em férek oda, hanem csak köré, mar ammenyire hozzá tudtam férni.

Köszönöm a válaszokat, ki fogom próbálni a Betadint :D

2016. ápr. 8. 21:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Octeniseptet is próbáld ki, a legtöbb piercinges ezt ajánlja, én azért szeretem mert csak fújni kell, nem kenegetni annyit, ami érzékeny piercingnél nagyon jó.
2016. ápr. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. ápr. 9. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!