Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit ronthatok el? Alapozóval...

Mit ronthatok el? Alapozóval kapcsolatosan.

Figyelt kérdés
Amikor próbálom felvinni az alapozót ecsettel olyan mintha "beszöszösödne". Próbáltam már kézzel, kicsit nedves meg száraz ecsettel is. Még nagyon kezdő vagyok.

2019. szept. 30. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Próbáld meg a másik kezeddel az lehet ügyesebb, ki kell tapasztalni
2019. szept. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet az alapozó nem jó vagy az ecsetel van valami gond...nekem sosem szöszösödik, bár én kézzel viszem fel Physicians Formula alapozóm van nagyon szeretem eddig ez az egy, ami nem sűrűsödött be és ugyan olyan könnyen felvihető, mint mikor először használtam és nem kopik...nem úgy mint pl a Maybelline Affinitone alapozója
2019. szept. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
66%
Probáld meg Beauty blenderel az szivacs és azal nagyon jól fell lehet vini. 17F
2019. szept. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hidratálod a bőröd? Esetleg egy primert is kipróbálhatnál. Mióta szárazabb a bőröm akné kezelések után csak úgy marad meg az alapozóm hogy hidratáló utána primer és vizesebb alaopzót használok (the ordinary serum foundation) meg persze radírozok is.
2019. okt. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hidratálókrém

Primer

Utána vizet blenderrel vidd fel, és ütögesd el szépen

2019. okt. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!