Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az eddigiek alapján szerintete...

Az eddigiek alapján szerintetek van érzékem a körmözéshez? (képek) 😊

Figyelt kérdés

Kb tavaly kezdtem el beszerezni magamnak pár kelléket, geleket és gellakkokat, azzal a céllal hogy megtanulom magamnak megcsinálni a körmeimet. Olvasgattam, tanulgattam a témában és magamon gyakorolgattam, nyilván nem szeretném senkinek sem elrontani a körmét.

Mindig is szerettem rajzolgatni, elég szépen leutánoztam a szimbólumokat. Természetesen még nem tudok mindent pontosan, látszik a képeken is,hogy a festés nem pontos. Viszont nagyon megtetszett ez a szakma és arra gondoltam ,hogy elmegyek képzésre, hogy majd ezzel foglalkozhassak és hát valljuk be, nem lenne rossz a saját főnökömnek lenni 😁.

De azt is tudom,hogy telített a szakma, tényleg nagyon jónak kell lenni, hogy meg is élj belőle. Arra gondoltam, hogy megkérdem a véleményetek. Így, segítség nélkül, milyennek tűnnek az első munkáim? (Kb időrendbe vannak a képek, a kezdetektől máig)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2019. okt. 6. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiúként mondom hogy remek a mintákon van még mit jelenteni de szerintem folytasd mindenképpen :)
2019. okt. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

Olyan, amit szinte bárki megcsinál otthon magának, aki kicsit foglalkozik ezzel.

De biztosan tanulható.

2019. okt. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Körmösként is lehetsz alkalmazott egy szalonban.

Saját főnököd csak vállalkozásban lehetsz, amiről a leírásod alapján fogalmad sincs, mit jelent.

Nehogy aztán pofára ess a végén a nagy elképzeléseiddel.

Szerintem a vállalkozáshoz szükséges dolgokat is tanulmányozd, ne csak a körmös technikákat.

2019. okt. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szépek,nyilván van mit fejlődni de van hozzá érzéked.
2019. okt. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#3-as, nem árról beszéltem, hogy valaki szalonjában fogok dolgozni, hanem eleve a "saját főnököm" kifejezés alatt saját vállalkozást értettem. Ami tudom miből áll, ám nem ez volt a kérdésem tárgya, de azért köszönöm a rosszindulatú kioktatást!😉

2019. okt. 6. 15:02
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Nekem tetszenek, bár még soha nem volt megcsinálva a körmöm.


Egyedül a körömágy körüli rész nem tetszik, de az nem a te hibád.

2019. okt. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is!

Igen, a körömágy körül nem mertem vágni, igazítani,amíg nem tanultam meg a helyes technikát, de az is következik.😀

2019. okt. 6. 16:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Még nem árt gyakorolni a mintát, formázást és a körömágynál lévő részeknél, bár már most szebb körmöket csinálsz mint egyes papírral rendelkező körmösök
2019. okt. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!