Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is a Trónok harca...

Szerintetek is a Trónok harca 7-ik évada rosszabb volt mint az eddigiek?

Figyelt kérdés
Tudom nem most lett már vége, de na. Mármint persze, a sárkányos-csatás Havaj Jon megmentős jelenetek jók lettek nem mondom, de úgy igazándiból hamar lementek a részek, és nem is nagyon történt semmi. Az első hat évadot tök nagy örömmel néztem, de ez a hetedik nem volt valami nagy durranás. Főleg az utolsó évadzáró résznél azt hittem meghalol az unalomtól, konkrétan azon kívül mikor Dany megérkezett a sárkányokkal, semmi izgalmas rész nem volt.

2017. dec. 24. 20:51
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Havas Jon akart lenni xD
2017. dec. 24. 20:52
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Az első 3 még tűrhető volt.
2017. dec. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Igen, egy kicsit túl Hollywood volt. Viszont cserébe történtek végre a dolgok, úgyhogy nem bántam.
2017. dec. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Az elso harom jo volt. Akkor meg nem a face lajkok szama dontotte el, hogy meghalhat-e egy szimpi szereplo...
2017. dec. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Az első évad nagyon jó volt, a második-harmadik elment kategória. A negyediktől folyamatos a meredek zuhanás, úgyhogy már csak azért nézem, hogy kiderüljön, hova fut ki az egész.
2017. dec. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

azért volt a legrosszabb mert a logika,a könyvek terjedelme-bár itt még nem tart a könyv-és az érdeklődés azt kívánná meg,hogy minimum 15-20 részes kellene legyen az évad,nem pedig 7 rész.

ha ennyire nincsen pénz a részekre,akkor miért nem adják el más csatornáknak a régebbi évadokat?

mert nem teszik ami érthetetlen.

ebben az összecsapott formában viszont meg nem olyan jó,mint lehetne.

2017. dec. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%

Az első 4 szerintem jó volt.Utána lett lejtmenet.

Ha nem olvastad még a könyveket akkor azokat ajánlom.Sokkal jobbak mint a sorozat.Bár az öreg nem nagyon erőlködik hogy megírja a folytatást.

2017. dec. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Nem akarnám elolvasni a könyveket mert nagyon más mint a sorozat, nekem a GOT az a sorozat aztán kész.
2017. dec. 26. 00:43
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Ez már kányszerből lett ilyen, hogy megalapozzák a 8. évad történéseit, mivel a forgatókönyv alapján az méginkább mozgalmasabb, akcióközpontúbb lesz.
2017. dec. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%

A 7. évad egy értelmetlen katyvasz és az akciójelenetek benne a legbénábbak (jó a cgi, de ennyi, semmi logika nincs bennük).

A 6. évad meg majdnem ugyanaz, mint az 5. évad. Lényegében önmagát másolja, mert már nincs könyves alapanyaguk, maguktól pedig nem tudnak jó forgatókönyvet írni.

2017. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!