Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok ajánlani szempillaspirá...

Tudtok ajánlani szempillaspirált és szemtust?

Figyelt kérdés

Olyan szempillaspirálra gondoltam ami nem drága, dúsítja és lehetőleg vízálló legyen.

És olyan tust keresek ami nem az ecsetes változat hanem a tollas. Fekete legyen, vízálló és ne az legyen hogy többször átakarom húzni és az előző réteget leszedi.

És ne a netről keljen rendelni hanem meglehessen venni személyesen is DEBRECENben



2019. okt. 22. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Essence lash princess , tust nem tudok
2019. okt. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az essencenek vagy a you better work termékcsaládja, én annak használom a dúsítő és hosszabbító spirállját, ami tényleg víz és izzadság álló

Imádom!

2019. okt. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

én is essence spirált ajánlok, nem drágák, de nagyon jók!

Tust még én se találtam jót, pedig próbáltam sokat xd

2019. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A Maybelline Lash Sensational spirálja a legjobb, amit valaha vettem. Gyönyörű, drámai, műszempilla hatású pillákat csinál, és egy teljes napon át tartós úgy, hogy nem kenődik és minimálisan sem hámlik.

Ja, és amúgy a “nem vízálló” verzió is vízálló.

Sajnos tusból nem tudok olyat ajánlani, amit írtál, mert nekem nem jöttek be, baromi nehéz irányítani, annyira folyékony. Sokkal könnyebb boldogulni egy gél állagú ecsetes verzióval. Nekem a Maybelline Lasting Drama tégelyes verziója jött be, ami amellett, hogy nagyon könnyen kezelhető, szintén extra tartós.

2019. okt. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
+1 Essencenek, bármit próbáltam, nagyon jó volt. Használtam Maybelline Great Lasht is (nem vízálló), jelenleg pedig Colossalt (vízálló változat is van, de arról nem tudok véleményezni). Tusból Maybelline tubusosát használtam, gyönyörű, élénkfekete (hogy lehet valami élénkfekete...🤨) színe van. Igaz, nem tollas, de szerintem megéri befektetni, ha napi szinten használnád.
2019. okt. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én az Avon False Lash szempillaspirálját használom, nagyon szeretem.

Nem tudom, ez Debrecenben elérhető lehetőség-e, de nálunk vannak Avon minatboltok, ahol személyesen meg lehet nézni a termékeket.

2019. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Laylah ***** válasza:

+1 az Essence-nek szempillaspriál terén, és

+1 a Maybelline Lasting Drama tégelyes verziójának tus terén. Gyönyörű fekete, könnyen kezelhető, csak hát nem a legolcsóbb.

2019. okt. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm de aki tud valami jó tust az nyugodtan írja meg .
2019. okt. 23. 14:50
 9/12 anonim ***** válasza:

Lora jó mind2ből, bár "olcsó kínai", de szuperek!


20/NŐ

2019. okt. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Maybelline lash sensational és rimmel glam eyes :)
2019. dec. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!