Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok ajánlani szempillaspirá...

Tudtok ajánlani szempillaspirált és szemtust?

Figyelt kérdés

Olyan szempillaspirálra gondoltam ami nem drága, dúsítja és lehetőleg vízálló legyen.

És olyan tust keresek ami nem az ecsetes változat hanem a tollas. Fekete legyen, vízálló és ne az legyen hogy többször átakarom húzni és az előző réteget leszedi.

És ne a netről keljen rendelni hanem meglehessen venni személyesen is DEBRECENben



2019. okt. 22. 15:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. dec. 10. 18:21
 12/12 anonim válasza:

Tusból a NYX Epic Ink Linert nagyon tudom ajánlani. Nagyon egyszerűen lehet vele dolgozni, gyönyörű intenzív fekete színe van, illetve baromi tartós is.

Viszont nem tudom, hogy Debrecenben lehet-e venni, ha jól tudom, vannak Müllerek, amelyekben kaphatók NYX cuccok, érdemes lehet megnézned, hátha. :)

2019. dec. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!