Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tati palettájárol szeretném...

Tati palettájárol szeretném kikerni a véleményeteket, ti megvennetek (pro, kontra)?

Figyelt kérdés
A minőség talan jó, mert hát Tatiról beszélünk, csak a matt színektől félek kicsit. A színek szuperek hétköznapra es egy kis vadulásra😉 tökre praktikus lenne, hogy nem kéne több paláttat tennem a hétköznapi nesszeszerhez csak odadobnam ezt. Az ára egész jó 48$, csak félnék a külföldről való rendelestől, mert így nem olyan sok ez a pénz de vámmal azert már az lenne😕 Nektek mi a véleményerek róla?
2019. okt. 25. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a gond a matt színekkel?

Nekem ahogy ránéztem, egyébként inkább alkalmi palettának tűnik, de szerintem azért, mert én nem vagyok nagyon csillámos, viszont hasonló mattokat siman használok hétköznapra.

Lehet érdemes várni egy kicsit vele, hogy valós visszajelzések legyenek blogokon és youtubeon.

Én utazós vagy hétköznapi palettáknak nagyon szeretem a Beazty Bay saját vonalát, tökjó színkombinációik vannak.

2019. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi😊 Akkor még varok a youtubeos visszajelzésekre, bár már nem is tudom kinél láttam egy videót😊 Mondjuk legjobban Thegreensophia Zsófi véleményére lennék kíváncsi😉
2019. okt. 26. 09:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt biztos nem fogom megvenni, nem az én színvilágom. Kb három olyan szín van benne amit napi szinten használnék, a színek felét soha nem hordanám, és a maradékot is nagyon ritkán.

Inkább a semleges és hidegebb tónusú színek állnak jól, azokat szeretem főleg használni, és bár megesik nagy ritkán hogy mégis meleg tónusokhoz nyúlok, így nincs értelme beruházni egy ennyire drága palettára amit nem használnék ki.

Ha valamelyik következő palettája az én színeimből fog állni (mondjuk hidegebb barnák, szürkék, zöldek, bordók, barnás, visszafogottabb lilák, egy szép pezsgőszín, ilyesmik) akkor lehetséges hogy megvenném.

2019. okt. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 ez logikus, en se vennék olyat ami nem az én szinvilágom😉
2019. okt. 26. 22:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem. Teljesen átlagos paletta, ezer és egy ilyen van már a piacon. Ha kiadna valami nagyon különlegeset ami ugy érzem beszél hozzám, azon elgondolkodnek, de azt is max akkor ha már legalább egy éve jelen van a márkája és jók a vélemények róla összességében. Bár Tatit nagyon utálom, úgyhogy lehet inkább akkor is egy Jeffree Star palettát vennék inkább.
2019. okt. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!