Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A bal fulemet szeretném...

A bal fulemet szeretném szúratni, csak nem tudom hová. Inkább a helixet ajánlanátok, vagy az upper lobe-ot?

Figyelt kérdés

2019. okt. 27. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindket piercingem van. Helixszel rengeteget szenvedtem, kb 9 honap utan gyogyult be teljesen ugy, hogy aludni is tudok rajta. Sokat gennyedzett, szornyen fajt es begyulladt, de a porcba szuratott piercingeknel ez altalanos. Az upper lobe csak akkor fajt, mikor szurtak, egyebkent gordulekenyen ment a gyogyulas is. Egyiket sem bantam meg, nagyon szeretem oket, de erdemes kalkulalni a hosszu gyogyulasi idovel a helixnel.
2019. okt. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2019. okt. 27. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Upper lobe, nekem az van. A helix egy szenvedes,jol nez ki,de.. inkabb eloszor az upper lobe. :)
2019. okt. 28. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszod:) nekem is ezt mondták a szüleim, ma megyek az upper lobe-ra
2019. okt. 29. 09:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok :D király, most még fáj? Ne tegyél bele egyhamar bizsut mert tuti begyullad :)
2019. nov. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!