Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műszempillát rakatni mennyire...

Műszempillát rakatni mennyire éri meg? A saját pillák nagyon letörhetnek alatta?

Figyelt kérdés
Nyilván normális pillásra gondolok aki nem kontár munkát végez, de azért gondolom akkor is valamennyire megvékonyodnak, letörnek alatta vagy nem?Légyszi akinek volt már írnátok tapasztalatokat meg hogy ti hogyan ápoljátok a szempilláitokat, hogy egy leszedés után rendbejöjjenek?
2019. okt. 27. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Kb 1 éve van folyamatosan pillám. Multkor leszedettem mert ki akartam próbálni a liftinget. Konkrétan semmi baja nem volt a pillámnak. Mondjuk az igaz, hogy nekem amúgy is a rövid 2d tetszik és az nem terheli annyira mint egy hosszú 5-6d.

Nem apolom különösebben. Rakás/töltés után 2 napig nem érheti víz(Olajos lemosó soha nem érheti), utána minden nap sminklemosás után szempillasmaponnal tisztítom meg egy sminkecset segítségével. És krémeket sem kenek a szemhéjamra.

2019. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó pillással csinàltatod, és nem arra mész hogy minnél olcsobban csinàlja, akkor nem fog letörni és roncsolódni.

Amúgy sok esetben nem a pillàs tehet arról hogy "ritkább" lessz az eredeti pilla. Sokan bele esnek abba a hibàba hogy tépkedi a műpillàt.


Ugye a műpillànàl minden egyes sajàt pillàhoz tesznek 1,2,3 db műpillàt. Attól függ hogy hàny D-s szettet tesznek.

A műpilla pedig a sajàt pillàval fog leesni. Akkor van felrakva jól, ha a kihullott pillán van a ragasztott műpilla is. Ez kb 4 hét,ugyanis a sajàt pilla sorunk 4-5hét alatt teljesen kicserélődik és kihullik!

Miden pillànak meg van a növekedési és pihenési fázisa, meg van az üteme.

Ha pedig kitéped az egyiket, akkor is megmarad a pihenő fàzis. Ekkor sokàig nem fog nőni pilla, és úgy tűnhet mintha megritkult lenne a pillád.

2019. okt. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 1D van, pontosan olyanok az eredeti pilláim, mint előtte. Tényleg válogasd meg, hogy kihez mész, ezen nem éri meg spórolni. “Letörni” nem tud. A pilla folyamatosan nő, cserélődik, kiesik. De nem szabad a műszempillát tépkedni, akkor sem, ha a lenövés miatt furán áll, különben a növekedési fázisban téped ki az eredetit is.

Akkor sokkal tovább tart, mire újranő. Akkor jó, ha a műszempilla az eredetivel együtt, magától esik ki. Ez a cserélődési folyamat része. 8 hónapja van műszempillám, 3 hetente töltetem. 2 hónapja tartottam egy szünetet, csak hogy megnézzem milyenek az eredeti pilláim, de felesleges volt, ugyanolyan szépek.

2019. okt. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tud letörni?Pedíg én pont ettől félek a legjobban, meg még részegen is lemosom a sminket, mert annyian mondják, hogy letörik ha rajta van a festék és azért irtam ezt.Amúgy köszi a válaszokat mindenképpen normális helyre fogok menni.
2019. okt. 29. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tud letörni. A szempillaspirál az más, de letörni attól sem fog.
2019. okt. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó+
2019. okt. 30. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!