Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy fűzzem rá anyukámat egy...

Hogy fűzzem rá anyukámat egy piercingre?

Figyelt kérdés
szeretnék magamnak egy pc-t. de anyukám nem hiszem, hogy megengedn-é. azt szeretném kérdezni h ti hogy fűznétek rá h had csináltassak magamnak??
2010. júl. 17. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én egyszerűen csak hazasétáltam egy piercinggel együtt. xD engedély nélkül csináltattam meg.beletörődtek/megszokták. :P
2010. júl. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádat ne fűzd rá egy piercingre.
2010. júl. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én anno elmentem egy orr piercinget csináltatni és haza jöttem még egy nyelv pc-vel:DAz orrba beleegyeztek a nyelvről nem tudtak-ma már nem zavarja őket:D
2010. júl. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Énis haza sétáltam a köldök pc-mmel. Orr-t már tudják:D
2010. júl. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vagy megcsináltatod engedély nélkül, vagy elbeszélgetsz vele erről, hogyha olyan a kapcsolatotok. Pl elmondod, hogy hogy képzeled el, hogyha majd idősebb leszel, miért nem fogod soha szégyellni, vagy esetleg ha olyan helyen van, akkor meggyőzöd, hogyha megunod, akkor egyszerűen csak kiveszed. Ez attól is függ, hogy hova szeretnéd.


Vagy megvárod, amíg 18 leszel. Hidd el, hamar eltelik az a pár év.

De pl néhány dolhgot érdemes szemelőtt tartanod: ajakpiercing meg társai (pl szemöldök) nem valók ám mindenkinek, mert annak megmarad a helye csúnyán, és lehet, hogy 5 év múlva már szégyellni fogod.

Nyelvpiercingben semmi kockázat nincs.

Orrpiercing, köldökpiercing meg a fül különböző részeibe szúrtak pedig sztem bátran vállalhatók, mert egyrészt nem életkorr és divatfüggők, meg nem is olyan feltűnők és többféle stílusban lehet oőket hordani, ha az változna idővel.


Szóval ezeket kell mérlegelni. Arcra csak óvatosan...

2010. júl. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én mondtam neki h kell orr pc.azt mondták h nem merem megcsináltatni.fent voltunk a városba és pont 1 pc-s hely közelében.azt mondta h ha megmerem csináltatni akkor menjünk .így most van 2 pc-m(orr monroe).de mindenkinek inkább az orr pc tetszik
2010. júl. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy neki is nagyon jól állna, és menjetek el kettesben.
2010. júl. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hányéves vagy? és hova szeretnél?
2010. júl. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
17 vagyok és ajak pc szeretnék!D
2010. júl. 18. 13:14
 10/12 anonim ***** válasza:

én köldök piercinget akartam anno, mutter beszolt, h minek az nekem, meg ne csináltassak...nem hallgattam rá...elmentem és megcsináltattam :)

és egyáltalán nem bántam meg :)

2010. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!