Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok/Nők mióta cigiztek,...

Lányok/Nők mióta cigiztek, menyire változott a bőrötök? Menyire sminkitek magatokat? Mert álítólag a dohányzás öregít. (többi lent)

Figyelt kérdés

Mióta sminkelitek magatokat? Mikor kezdtetek el cigizni? Mennyit szívtok naponta? Mióta cogiztek változott valamit a bőrötök, és a sminkelési szokásaitok? Ha igen akkor hogyan? A cigi nem szedi le a rúzst a szátokról? Ha igen akkor milyen gyakran ruzsozzátok újra? Ha ki van lakkozva a körmötök az is besárgul a nikotintól? Ha igen mennyi idő alatt? Milyen gyakran festitek újra?

Bocsi a sok kérdésért:D

Életkort os írjatok:)



2019. nov. 7. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
10%

12éve dohányzom. Egyedül a kimerültség látszik rajtam, amikor olyan időszak van.

A bőröm szépen rendben van.

A körmöm és a kezem is ápolom, és nem látni rajta a nikotint.

Smink és arcápolás: alapos tisztítás, hidratáló. Sminkelni pedig alapozó némi arcpirosító szemhéj festék spirál, a rúzst nem szeretem.(már ha reggel van rá erőm és időm, ami nem sok van)

Még mindig fiatalabbnak néznek, mint amennyi idős vagyok, öregszem, ez tény, de azért mert dohányzom nem nézek ki 10+évvel öregebbnek, lettem ráncos etc.


Sminkelni ténylegesen pár éve sminkelek. A dohányzás, volt olyan időszak amikor napi 1,5doboz is elment, és olyan is amikor 3szál.

2019. nov. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van egy nő, akit reggelente elviszünk kocsival. Évek óta jár velünk (kb. 35). A fogain látszik a cigi, eléggé sárgák, de ami engem a legjobban zavar, az a masszív füst szag, ami már kora reggel árad belőle...

Mindig úgy irányítom a fúvókát, hogy ne érezzem őt.

2019. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

14 éve szívom. A bőrömön nem látszik semmi, személyit kérnek tőlem a mai napig mert 18-nak se néznek. A kezeim se sárgák. A körmeim egészségesek,erősek bár soha nem festem. Sminkelni csak a szemeimet szoktam,semmi egyéb. A fogaim erősek és fehérebbek az átlagtól. Szóval külső alapján meg nem mondaná senki,hogy cigizek. Napi 1 doboz az átlag. Néha több. De le akarom tenni. A pénz miatt és azért,mert köhögök. Gyenge vagyok és nem bírom úgy a terhelést ahogy kellene. Ez nagyon zavaró. Kérlek semmiképp ne szokj rá ha még nem késő. Ez egy rohadt bilincs,ha erős függő leszel az életben nem teszed majd le,de legalábbis keserves lesz. Idővel szorongani fogsz állandóan,bárhová mész azt lesed hol tudsz rágyújtani, vagy azon,hogy kevés a cigi ami nálad van,vagy bármin ami a cigivel kapcsolatos. És a semmiért dobsz ki az ablakon rengeteg pénzt. Elszáll a levegőbe. Szóval gondold át megéri-e. Én ha visszamehetnék az időben,olyan taslit adnék az akkori önmagamnak,hogy a fogam kiesne..

31/N

2019. nov. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyim cigett, nagyon regota, neki a foga sarga, mélyek a ráncai nagyon es sarga a keze. Nem sminkelte magát soha

Párom, ő ferfi 40es,mélyek a ráncai, sargak a fogai neki is es allandoan cigi szaga van, meg fust szagu. Es ha fogat mos is érezni, az árad belőle

2019. dec. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem dohányzok szemhéjporból halvány plusz kis szempillaspirál és ennyi. 23N
2019. dec. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!