Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Medusa piercing. Nagyon fáj?...

Hetemeletnyizuhanas kérdése:

Medusa piercing. Nagyon fáj? Szabad mellette dohányozni?

Figyelt kérdés
Szeretnék medusa piercinget csináltatni, viszont nem tudom, hogy lehet-e dohányozni mellette. Gondolom a gyógyulási idő közben nem, de utána? És nagyon fáj, mikor szúrják? Ha van esetleg bárkinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban, az érdekelne engem. :)

2018. ápr. 3. 01:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Nekem Labret piercingem volt de csak a gyógyulási idő alatt nem dohányoztam, utána vígan.

Azt nem tudom, a Medusa mennyire faj viszont a Labretet megéreztem rendesen. Összes piercingem közül ez volt talán a legkeményebb.

2018. ápr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm a választ! :D Én is sokat gondolkoztam a labret piercingen, de a medusanal kötöttem ki. :D
2018. ápr. 5. 00:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen!

Én pedig egyébként évek óta vágytam rá hogy a kettő együtt díszelegjen rajtam de úgy néz ki még így lesz egy darabig.


Nem tudom, azóta meglett-e már neked de remélem minden jól megy/ment a szúrás alkalmával. :)

2018. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!