Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vannak itt rajtam kívül nők,...

Vannak itt rajtam kívül nők, akik nem tudnak rendesen sminkelni és nem is áll szándékukban megtanulni, mert amúgy is szépnek találják az arcukat?

Figyelt kérdés

Szempillaspirált, korrektort szoktam magamra kenni, nálam megáll itt a tudomány, a környezetemben meg vagy eleve értenek hozzá a lányok és űzik napi szinten, vagy rosszul érzik magukat amiatt, hogy nem, hiszen látják a szükségét.

A férfiak előnyben részesítik valamelyik hozzáállást a másikkal szemben?


2019. nov. 12. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Fel se tunik a smink nekem. F
2019. nov. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

Rengeteg nő csak azt hiszi, hogy tud sminkelni, miközben olyan félkör alakú szemöldököt rajzolnak, mint ami Jancsi bohócnak van a cirkuszban.

Vagy megrendelik a kínai sablont és mindegyiknek egyen-szemöldöke lesz tőle.


A férfiakat nem igazán érdekli a smink, inkább csak az összkép.

A nők egymásnak sminkelnek.

2019. nov. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Én imádok sminkelni, értek is hozzá, sminkesnek készülök. Ettől függetlenül nem érzem szükségesnek, és nem halok bele, ha smink nélkül látnak. Sőt, többször szoktam smink nélkül lenni, mint sminkkel. Ha sminkelek, akkor valami nagyon jót csinálok, mert szeretem csinálni, élvezem a folyamatot. Soha nem azért sminkelek, hogy "szebb legyek".
2019. nov. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Se pénzem, se időm, se energiám, se kedvem nincs hozzá.

Bár nem tudom, lehet csak én élek ilyen helyen, de nem is nagyon látom másokon sem, hogy erre menne el a fél életük. Max egy kis szempillaspiralt, vagy szajfenyt látok egyeseket, de ennyi.

2019. nov. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
Én is így vagyok vele. Nem igazán értek hozzá, de természetesen is szép az arcom, szóval minek? 19
2019. nov. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Imádok sminkelni, és nem mások vagy a magam boldogságáért teszem. Tisztában vagyok az adottságaimmal, nincs semmi problémám natúr arccal sem a vonásaimmal vagy az arcberendezésemmel, és ennek nagyon örülök.

Nem kompenzálok semmit, magasról teszek arra, hogy mit gondol a világ az átlagnál “extrémebb” sminkeimről.

Ha utcára lépek, akkor az arcomat is szeretem “felöltöztetni”. Enélkül meztelennek érzem magam, de nem azért, mert bármilyen mondvacsinált problémám lenne magammal, vagy mert bárkinek tetszelegni akarok.

Ez a szubkultúrám része, imádok alkotni, de nyilván ekkor sem vagyok felismerhetetlen. Gyakran elgondolkozom, hogy a rózsaszín filteres “no makeupos” csajszikák sokkal hosszabb procedúráknak vetik alá magukat, kontúroznak, vékonyítják az orrukat, “Kylie Jenner” ajkakat festenek maguknak, és az én rutinos ezek közül semmit nem tartalmaz, pedig a végeredmény legalább ötször annyi időnek tűnik, mint az övék, közben 10 perc sincs.

Egyébként azt kell mondjam, hogy rengeteg magát szakavatottnak való ember nem tud sminkelni. Csak rádob az emberre egy sémasminket, nem veszi figyelembe a páciens személyes preferenciáját, stílusát és adottságait. Egy fotózáson egyszer majdnem sírógörcsöt kaptam, olyan “nyomoréknak” sminkelte az arcomat a csaj, sékel pedig sajnos semmilyen beleszólásom nem lehetett, pedig nem konkrét megrendelőnek, hanem nekem készültek a képek.

2019. nov. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Minden tiszteletem azok felé, akiknek van türelmük hozzá :) Az egyik barátnőm sminkőrült és művészien gyönyörű sminkeket csinál, de neki ez hobbi is egyben. Én 18-23 éves koromban sminkeltem, nem volt önbizalmam nélküle. Nem voltam profi, de azért nem egy annyira nehéz dolog, amit ne lehetne megtanulni. Az elmúlt 7-8 évben viszont BB krémen és szemöldökceruzán kívül semmit sem használok, anélkül is jól érzem magam a bőrömben és inkább tovább alszom reggel.
2019. nov. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
En csak attol vagyok ki, amikor sminket nem hasznalo nok valami fenseges csodalenynek erzik magukat, akik a tobbi halando no felett allnak, akik 'nyilvan azert sminkelnek mert ok nem erzik magukat szepnek'. Nem, ez nem igy van. Vannak akik egyszeruen szeretnek sminkelni. Period.
2019. nov. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Jelen (csak szempillaspirál + púder).

Nem az, hogy mennyire látom magam szépnek, inkább csak nem érdekel az egész. :D

Amúgy aki szeret sminkelni, az miért érezné magát rosszul? :D

2019. nov. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hétköznapokra nem igazán sminkelek, maximum néha szempillaspirál de az sem mindig, reggel általában semmi kedvem nincs hozzá. Mondjuk engem érdekelni érdekel a sminkelés, csak egyrészt nem megy annyira, hogy az utcára is vállaljam, másrészt meg feleslegesnek is érezném a hétköznapokon.

Ha meg olyan érdekel, aki egyeltalalán nem használ sminket, akkor egyik barátnőmet és anyukámat tudnám mondani. Abszolút nem érdelki őket a dolog, semmilyen sminkterméket nem szoktak használni.

2019. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!