Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminket tennél fel...

Milyen sminket tennél fel bálra egy fekete alapon ezüst és halványlila ruhához? (linkkel)

Figyelt kérdés

Világosabb szemsmink fényes, vagy sötétebb matt, és milyen rúzst? Nem igazán találok lilás árnyalatú rúzst.

[link]

[link]


2019. nov. 15. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a sötétebb sminket választanám nude rúzzsal.

Egyébként a NYX-ben nagyon sokféle rúzs van, a Soft Matte Lip Cream-ből a Coppenhagen van meg nekem (többek között), ez lilás, bár inkább burgundy, szerintem szép.

2019. nov. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mikeXxX ***** válasza:
Ezt mégis hogy lehetne megválaszolni ? Sehogy ! Milyen bőröd szemed stb a színek miatt nagyon nem mindegy szerintem ha tökéleteset akarsz .
2019. nov. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon világos bőröm van. Zöldes barnás a szemem, és sötét barna hajam.
2019. nov. 16. 13:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Kép a ruháról, kép rólad. (De minimum a ruháról) Enélkül csak találgatunk. Én azt mondanám, hogy sötét szemsink egy pici ezüsttel és nude rúzs. Lila ruhához lila rúzs (pláne ha nem egyezik meg 100%ig az árnyalat), az már kicsit fura
2019. nov. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mikeXxX ***** válasza:
Bár az első jobban tetszik nekem de elvileg akkor a második illik hozzád már csak azért is mert láthatod is bőrszineket a sminkhez ott is a második a fehér bőrű lány nem véletlen .
2019. nov. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!