Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A tetoválás mennyire fáj?...

A tetoválás mennyire fáj? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Pl. a bokán körbe,vagy a hasad alján oldalt,vagy a lapockán?Vagy akárhol.Nektek mennyire fájt?
2010. júl. 18. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem a szemöldököm van, az ugye nem ugyanaz, mert felsőbb rétegbe megy, de elég kellemetlen volt......az egyiket nem sikerült elérzésteleníteni rendesen és olyan volt mintha egy tűvel karcolnák.....de egyénfüggű azt mondják....

a has alján biztos rosszabb, mint a lapockán

2010. júl. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 LeMarque válasza:
48%

Ertelmes kerdes ismet...

Ember függö. Valakinek egyaltalan nem faj, valaki meg majd belehal. Csinaltasd meg, es eldöntöd mennyire faj.

2010. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a tarkómon van egy. Mikor elkezdték csinálni akkor egy pindurit belekönnyeztem, de úgy 10 perc után megszoktam. Nem olyan vészes de egyáltalán nem kellemes.
2010. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a hasam alatt van bal oldalt. Simán ki lehetett bírni! Bár nem volt kellemes érzés, de a fájdalomtól távol állt. Engem inkább csikizett.
2010. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nekem a medencecsontomnal van...nagyon profi volt a srac...eleinte fajt...ugy 5 percig gondolom mert ott vekony volt a bor de utanna mar alig ereztem valamit
2010. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hová.Ahol csont van,ott beszarsz,pl,könyök,boka.Ahol "hús" ott nem vészes.
2010. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ki lehet bírni, nem fájt annyira mint vártam, nem is vérzett, pedig csontos helyre varrták! amúgy a hasamra nem rakatnék soha...
2010. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!