Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiatal és középkorú nők!...

Fiatal és középkorú nők! Hogyan sminkeltek a mindennapokban?

Figyelt kérdés
Én fölülre szempillaspirált használok, alulra szemceruzából barnát vagy világoskéket, mert a fekete nem áll jól. Ehhez világosrózsaszín szájfényt párosítok.

#szempillaspirál #szájfény #smink. szemceruza
2019. nov. 28. 09:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Majdnem full sminket, csak nem kontúrozok.
2019. nov. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A szemöldökömet kéthetente festem, így azzal nincs gond reggel, a szemsminkem narancsos árnyalatú barna szemhéjpúderből és fekete szemceruzából áll + épített műszempilla (1D, nagyon szép, egészen természetes hatású). Ez kb 3 perc, az arcomra meg hidratáló, ami primerként is funkcionál nekem, alapozó, bronzosító, highlighter és vagy matt rúzs, vagy rúzs+átlátszó szájfény. 15-20 perc alatt megvagyok vele, de ha sietnem kell 5–10 perc is elég.
2019. nov. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Arcápolási rutin után primer, korrektor a szemem alá, alapozó. Szemöldököm kitöltöm, átfésülöm. Szem alá pillavonalba barna szemhéjpúderrel és ecsettel húzok egy csíkot. Felülre fekete tus, spirál. Arcpír, púder. A rúzs az egyetlen, amit variálok és kedvfüggő.
2019. dec. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Már máskép sminkelek, ez így job és nem akadályoz dolgokba, plusz röideb is a procedúra: vékony fekete tus felülre hozzá szempillaspirál és kész.a számra nem rakok semmit. Csa ennyi és kész
2019. dec. 1. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!