Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire abnormális hogy a...

Mennyire abnormális hogy a Morphe oldalról egy kamus paletta jött meg?

Figyelt kérdés
2019. dec. 9. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy Morphe oldal? Nemcsak valami átirányított kamus oldal? Mert valóban nem normális. De miben nyilvánul meg? Minőségi probléma? Nem elég pigmentált? Ha igazi az oldal, akkor természetesen lennie kell garanciának, vissza kell küldeni.
2019. dec. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
[link] erről az oldalról lett rendelve, 21,60 euró volt "53% akcióval" a színek nem hasonlít, és nem olyan pigmentalt egyébként James Charles paletta
2019. dec. 9. 15:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem abnormális, mert kamu oldalról rendeltél. Megpróbálhatod visszakérni a pénzt, sok sikerre nem számítanék.


A morphe a hivatalos oldalán feltünteti a viszonteladóit is: [link]

2019. dec. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Basszus. Jobban utána nezhettem volna, a Facebook hirdette ezt az oldalt én meg a hülye fejemmel egyből be dőltem neki.
2019. dec. 9. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!